Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt te is személyes támadásnak...

Ezt te is személyes támadásnak éreznéd?

Figyelt kérdés
Az osztályunk elő fog adni egy táncos műsort, néhányan pedig kitalálták, hogy legyen benne egy olyan elem, amikor a fiúk megemelik a lányokat. Én viszont kicsit husi vagyok, és ilyen formában senki nem bír el. Odamentem a barátnőmhöz, aki ezt kitalálta, hogy nem-e lehetne ezen valami változtatni, mert ez a probléma csak engem érint, és így elég megalázó. Azt mondta, hogy ne aggódjak, addig segítenek lefogyni. Kösz. Ez csak szerintem oltári nagy bunkóság? Ti mit tennétek?
2022. febr. 25. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Te is írod, hogy ez a probléma csak téged érint..te kimaradsz ebből, de a többieknek miért kene?
2022. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor ezt kitalálta, valószínűleg nem gondolt arra, hogy ez bárkinek is problémát okozna, szóval emiatt nem érzem bunkóságnak. Mármint ez nem ellened irányult. Nem azért találták ezt ki, hogy kibökjenek veled, hanem szimplán nem gondolt bele senki sem abban, hogy ez probléma. Az bunkóság lenne, ha csak azért akarnák ezt az elemet berakni, hogy te megalázva érezd magad. Amúgy nálunk anno a szalagavatón volt ilyesmi tánc, a picit nagyobbacska lányok addig mást csináltak, amíg másokat emelgettek. De amúgy páratlanul vagyok, vagy párosan? Szóval lenne fiú partnered? Mert ha igen, akkor esetleg ti kettőtöknek lehetne valami mást adni, és akkor ti lennétek esetleg középen. Az úgy nem nézne ki hülyén. Amúgy megértelek, sokáig túlsúlyos voltam. Szalagavatón én anno tökre féltem, hogy ne ilyen táncunk legyen, de végül szalagavatóm se volt, nemhogy ilyesmi tánc. :D De na, maga az, hogy ezt kitalálták, az nem bunkóság, de mondjuk az, hogy 'addig segítenek lefogyni', az így elég izé, mert na, inkább kikéne találni egy megoldást, nem pedig téged lefogyasztani..
2022. febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Hmm,hát végülis nekem is volt nem könnyű,kicsit pocakos,de nem halálosan túlsúlyos barátnőm.

De megemeltem.

Mondjuk nem is vagyok picike,fogalmam sincs hogy hány éves vagy,középsulis-e vagy általános.

Bár általánosban több ilyen műsor van,az tuti.

A korosztályodban meg igen is számít,hogy valaki 1 kiló,vagy 2,mert 1 kiló a súly 40%-át teszi ki...

Ez most csak úgy írtam,nem kell komolyan venni.

Magyarul mittomén hány kiló vagy,és hogy van-e olyan fizikuma valakinek,hogy elbírjon.

Manapság már 7. osztályban is van 100 kilós chipszabáló gyerek,meg van ugyanúgy csontváz is,tehát fene tudja.

2022. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tapintatlansag, ahogy az is, hogy servet kapnanak a fiuk. Esetleg neked erezni a limitedet?
2022. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megmondod hog ezt nem szeretnéd.
2022. febr. 26. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, de nagyon hálás vagyok az egykori osztálytársaknak, hogy miközben koreografáltunk (ketten voltunk táncos lányok az osztályban) ha valami fejben működött de gyakorlatban már nem, akkor senki nem kezdett el azon picsogni, hogy biztos direkt vele meg a testsúlyával akarunk kibszni. nem megy, nem bír el, jó, akkor kitalálunk mást. vagy lefogysz és abban segítünk, ha mégis azt akarod csinálni amit a többi. (vagy beosztunk egy erősebb srác mellé) (vagy ha senki nem elég erős, nos, tényleg nem bántásból, de talán jót tenne egy diéta?)
2022. febr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!