Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a vèlemènyed a valódi élet...

Mi a vèlemènyed a valódi élet VS gyakoris nők állításairól?

Figyelt kérdés

Való élet: A nők többsége nagyon türelmetlen és mindent azonnal akarnak VS Gyakorin: azt állítják, hogy alig pár nő ilyen.


Valò èlet: A csinosabb nők az anyagi helyzettől és a körülményektől teszik függővé, hogy kivel állnak össze. Ha nincs lóvé lekoptatnak vagy szóba sem állnak veled. VS gyakorin: Nem minden nő ilyen és kapásból el kezd írni 5 nő aki eltartotta a pasiját 5 évig és csak azután dobta ki.


Valò élet: A nők követelőznek VS gyakori: ez nem igaz és a nők nem ilyenek.



Való élet: A nők elvárják, hogy őket szórakoztassák felvidítsákés meghallgassák, de egy férfi nem várhat el semmi ilyet a nőtől VS gyakori: Nem a nők nem ilyenek , incel vagy és ennek semmi alapja nincsen és különben is boldog akarok lenni és nem akarok egy idegroncs mellet maradni mmm..



Való élet: A nőket csomó szabály védi, teljesen másképp ítéli meg a társadalom, ha egy nő szingli, ha lezbikus, ha biszex, ha pénzéhes, ha hibázott, hazudott, tagagadott vagy érdek volt. A nőknek nem szabad szóvá tenni mert felháborodnak VS gyakorin: A nők el vannak nyomva, kevesebb a fizetés, a nők szülnek, ezért az egész társadalomnak a nőkhöz kell alkalmazkodnia..


Stb..



ápr. 8. 09:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Találkoztál 2 nővel életedben, és onnantól kezdve az összes többi ugyanolyan mint ők?
ápr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Baromság amit írsz, Kérdező.
ápr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Te nem a való életet hasonlítod, hanem a saját, igencsak szűk látókörödet.
ápr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A boldogság nem létezik ***** válasza:
78%

Te most tényleg a gyakorit veszed alapnak? Ember, ne már...


A gyakori és a valóság az két nagyon külön dolog. A gyakorin nem szabad elhinni semmit, általában kétfajta komment van az oldalon.


1.Nyavalygó, rinyáló

2.Öndicsőítő kiselőadás, ahol a válaszoló leírja a tökéletes életét, áradozik a remek személyiségéről, "mindig pont a kivételt erősítő" tökéletességeiről


Egyik se nyerő. Kerüld ilyen téren az itteni válaszokat.

ápr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

Én ezt végig se vagyok hajlandó olvasni. Nem vagyunk egyformák, de ha rinyálsz és picsogsz akkor nem fog veled összejönni soha egy nő sem.


Embereld inkább meg magad és ne a nők felé sütögesd az általánosításokat.

ápr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Ugye megvan, hogy aki itt létezik, az a valódi életben is?
ápr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A boldogság nem létezik ***** válasza:
65%

7.


Csak éppen a valódi életben arccal és névvel kell állítani a dolgokat, itt meg lehet bármit mondani, következmények nélkül. A fociultrák is léteznek a valóságban, sokszor teljesen szolid életvitelt követve, de a pálya szélén kijön belőlük egy olyan viselkedés, ami sehol máshol nem. Vagy tüntetések... A másik jó példa.

ápr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
8, én mindenhol ugyanazt mondom. Nem látom, mi értelme akárhol hazudni vagy ferdíteni.
ápr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A boldogság nem létezik ***** válasza:
47%

9.


Néhány ember - már csak a nagy számok törvénye alapján is - biztosan igazat mond, de azért nem tennék nagy tétet arra, hogy ez a többség volna.


Itt sokszor dominál inkább az a tényező, hogy minél hangzatosabb, vagy - rosszabb esetben - minél provokatívabb legyen 1-1 megnyilvánulás.

ápr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

9#


Én személyesen is tapasztaltam, hogy a nő bele hazudott a telefonba.


Egy házas nő kikezdett velem a munkahelyen. Lett egy viszony. Aztán a férje rá jött mert látott egy két üzenetet, de nem mindet. Na mit gondolsz vállalta érte a felelősséget?


Persze, hogy nem. Mindent letagadott és rám kente, hogy én nyomultam rá, de ő elutasított engem... hazugság a köbön.


És amikor telefonon beszéltünk akkor bele hazudott a telefonba is, hogy ő nem csinált semmit és én nyomultam rá és neki nemet kellett volna mondania.


Ez az a tipikus eset mikor a nő magának is hazudik és meggyőzi magát, hogy igen ez nem is úgy volt jaj már nem is emlékszem, hogy volt, de biztos, hogy a férfi nyomult rám..



De mondhatnék egy másik esetet is mikor az exem végig hazudott nekem. Bejutattam egy munkahelyre ahová aztán nem akarta, hogy elé menjek.

Már ez gyanus volt, de hiába kérdeztem nem adott választ. Az is feltűnő, hogy mindenki úgy nézett rám a munkahelyén mint a véres rongyra. Kb mintha vertem volna. Megkaptam, hogy én nem vállalom őt fel. Mikor össze akartam költözni mindig ő volt az aki ezt lefújta. De kifelé azt kommunikálta, hogy ez miattam van.


Aztán kiderült, hogy végig hazudta az egész kapcsolatunkat. Együtt volt az exével is közben velem is és a végén kiderült, hogy még az évének a haverjával is lefeküdt többször is..


Erre én jöttem rá mikor egyszer beléptem a telefonjába. Másfél órán keresztül tagadott még úgy is, hogy tudta, hogy tudom és fel volt háborodva. Majd nagyon nehezen 5 percre bevallotta, de mindent bevetett csak, hogy ne derüljön ki. Majd ezek után tudod mi volt a reakciója??


Ő nem hibázott semmit és ő nem olyan rossz ember és röhögött a markában mert tudta, hogy megúszta a bűnét és mivel puncija van így lesz majd másik 5 srác aki megdugja és el nézik neki, hogy össze vissza hazudozik..



És akkor még nem beszéltem azokról a sztorikról mikor egy nő megígér valamit, de kurvára nem tartja be és mikor mersz neki szólni akkor fel van háborodva..



Kérdezem én ezek a dolgok szerintetek helyesek? Ez normális?


Ez nem pityogás ezek a TÉNYEK!!!

Ti picsogtok, hogy miért van ez szóvá téve és felhozva egyáltalán.


Talán mert ezt tapasztaltam a való életben?

ápr. 8. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!