Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire lehet bírni az ingázást?

Mennyire lehet bírni az ingázást?

Figyelt kérdés
Nagyon filózom azon hogy egy jobb munkahely érdekében ingázok a fővárosba. Vonat lenne az egyetlen opció, viszont eddig akárhányszor utaztam vonattal, a vonat mindig késett. Minden egyes alkalommal. Ez az egyetlen tart vissza, mert most vagy megenne az ideg minden reggel hogy beérek-e, vagy órákkal előbb kell mennem hogy felérjek időben.

ápr. 8. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 évig ingáztam, abból 6 év munka, 6 év suli. Szinte minden nap késett a vonat. Volt, amikor csak 5-10 perceket, az még jónak számított, mintha mi sem történt volna. De gyakoriak voltak a 20-60 perces késések, kimaradások is, és sajnos néha 2 órás késések is voltak. Olyan is volt, hogy pótlóbusszal tudtam csak hazamenni végül vagy 5 órás késéssel.
ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A késés attól függ a munkaadód mennyire toleráns, nekem pl nem csinálnak ügyet ebből a munkahelyemen. (Szerencsére este már ritkább a késés mint reggel)

A kérdés szerintem inkább maga az utazási idő, attól függ leginkább hogy mennyire lehet bírni.

ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézőpont kérdése.

Ha masodpercre pontos lenne, sokan akkor is utálnak napiszinten ingazni 10 percnel többet.

ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Mennyit ingáznál? Én minden nap több mint 1,5 órát ingázok egy irányba. Néha ebből 2 órára is dagad a dolog. Tehát megesik a napi 4 óra utazás összesen. Én nem tudok mellette élni, de más esélyem meg nincs "nem-biorobot" munkához. Ilyen vidéken lakni sajnos... Igen, rühellem mint a fost, de nincs más, muszáj rabszolgának álljak. Vagy ebbe kattanok meg, vagy abba, hogy gyárban a szalag mellett állok itt helyben, vagy a hajléktalanságba kattanok meg. Lehet választani.
ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Én 5 ève ingàzok de még csak két hétig.Igaz,nem vonattal hanem busszal.(szintèn 1-1,5 órát egy irányban)

Meg lehet szokni.

ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Én semennyire nem bírom. Nem lehet megszokni, hogy napi 3 órád megy el a semmire naponta. Az ilyen embernek mégis mi életük van?
ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok, en is azt mondom hogy nem lehet mindenkinek megszokni. Nekem a legtobb 1-1 ora volt, es mindig utaltam. Meg a fel orara is huzom a szamat.
ápr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki tudja megszokni 6-os. Sajnos tényleg a semmire megy el 3 órád, és még le is fáraszt. Aludni nem lehet a vonaton, tanulni az embernek nincs energiája még/már. Filmet nézni, zenét hallgatni, játszani meg egy idő után unalmas.
ápr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%
Hát ez őrület. Én is ingáztam évekig, de a gysev szinte sose késett, buszok sem. Most autóval 1 óra az eddig 2 óra. Az még jobb.
ápr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő, de nem mindegy, hány óra megy el a napból vele, mennyire sűrűn vannak a járatok, azok mennyit késnek, mennyire kell hozzá korán kelni, mennyire ér haza az illető későn.

Gimi alatt imádtam, gond nélkül bírtam. Most, egyetemen, viszont már fárasztó így, a negyedik évre. (a menetidő egy irányba 5-10 perccel hosszabb most, buszok is jóval sűrűbben járnak itt, de korábban kell kelnem, mint gimi alatt, és helyenként később is érek haza)

ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!