Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet bírni ennyi ingázással?

Lehet bírni ennyi ingázással?

Figyelt kérdés

Székesfehérvárról járnék be szeptembertől budapestre a bge külkereskedelmi karára. a google erre 2 óra utat ír napi szinten.

Ki lehet ezt bírni?



2019. jún. 24. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudnod, hogy bírod-e, vagy inkább kolis lennél. Hosszú távon tényleg fárasztó, de jól ki lehet használni az időt, tanulsz vagy alszol.
2019. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Összesen ennyi vagy csak egy irányba? Mert nem mindegy

Nekem összesen volt 3 óra a gimibe, de lehet ez még valamivel több is ha beleszámoljuk az otthonról indulást, meg a városban közlekedést. Fárasztónak fárasztó de lazán ki lehet bírni. Ha nem is mindig nyolckor kezdődik az órád mint gimiben akkor meg pláne.

2019. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Én inkább koliba mennék, ezért van. Vagy ha megtudom oldani akkor albérlet valamelyik évfolyamtárssal/baráttal, akit szintén Pestre vettek fel.
2019. jún. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Párom Szegedre ingázott Budapestről. Pénzügyi okok miatt nem volt más választása. Nem vész ha hozzászoksz.
2019. jún. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már Bp-n önmagában a tömegközlekedés fárasztó. Gondolom, vonattal járnál, de azt nem tudom, hogy az a Keletibe vagy a Nyugatiba fut be. Utóbbiból még messzebb van. Mindenesetre a BGE eléggé külvárosi terület, csak az Örsről tudod megközelíteni (városközpont felől), csak az a buszút olyan 20 perc.

Emellett, ha 8-tól lenne órád, a koránkelés is lefárasztana.

2019. jún. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
A székesfehérvári vonatok Kelenföldön át a Délibe, vagy Kőbánya-Kispestre futnak be. Utóbbi jelenleg a metrófelújítás miatt problémás.
2019. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egészet azért nem csinálnám így végig, idegölő a rengeteg utazás. Keress kolis helyet, vagy menj át levezelő oktatásra, heti 1 napot azért ki lehet bírni. De amúgy egy barátom Gárdonyból jár be dolgozni hasonló messzeségbe napi szinten vonattal-BKV-val, másfél évtizede.
2019. jún. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet (igazából nem is OLYAN sok), csak a korán kelés fárasztó egy idő után.

Én anno 3 órát utaztam naponta (kaputól kapuig), de ha 8-ra mentem, Pesten aludtam.

2019. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!