Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet bírni napi 4...

Mennyire lehet bírni napi 4 óra utazást ingázás miatt?

Figyelt kérdés
Egyetem miatt kellene. Mik a tapasztalataitok, ti mennyit utaztok/utaztatok, és hogy bírjátok/bírtátok?

2023. júl. 9. 18:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Napi 4 óra utazás rengeteg, ennyit nem érdemes ingázni
2023. júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
1# Egyetértek. Ki fogsz bukni idő előtt.
2023. júl. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hát az jó. Más lehetőségem nincs.
2023. júl. 9. 19:14
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért?
2023. júl. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Koli esélytelen, az albérlet is, maximum egy szobát tudnék bérelni, de csak úgy, ha dolgoznék mellette. Nem tudom, hogy úgy is mennyire bírnám, meg azt sem, hogy ténylegesen tudnék-e mindent fedezni diákmunkából.
2023. júl. 9. 19:54
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért esélytelen a koli vagy az albérlet?

Az utazás sem olcsó azért.

2023. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Mindent ki lehet bírni.

Kérdés, hogy érdemes-e?

A 2-es jól írja: hosszabb távon kiborító, ráadásul nagyon sok egyetemi rendezvényből ki fogsz maradni!

2023. júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Van aki bírja, de a legtöbben azért pár hét után már kész zombik lesznek.
2023. júl. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én levelező tagozaton utazom egy nap oda és vissza nagyjából 4 órát ( néha picit több,ha a vonat késik).Pénteken és szombaton sem túl kellemes,minden nap maga lehet a szenvedés.Szerintem ez túl sok.
2023. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Koli miért esélytelen? Én megpróbálnám a helyedben, én is azt hittem hogy esélytelen. De pl. Nálunk volt olyan, hogy ha az egyetemnek végeztem munkát, kaptam rá pontot - pl. Ilyen egy nap parkolós munka. Aztán a tanulmányi átlagra is lehet kapni és már bent is voltam. Neked lehet esélyed még a távolság miatt is, szóval én a helyedben csak egy félévre olcsóbb szobába költöznék, albiba, aztán a félév során vállalj munkát az egyetemnek. De nézd meg, mire lehet pontot kapni, mert gondolom egyetemenként változó.

Ingázni nem érdemes. Akkor inkább menj levelezőre...

2023. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!