Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sportoltok? Ha igen mit?...

Sportoltok? Ha igen mit? Átlag ember válasza érdekel, azért ide írom.

Figyelt kérdés
Aki a sportolás kategóriában van az valószínűleg alapból nagyobb érdeklődést mutat.
ápr. 9. 10:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is kondizom, heti 3x, pedig szinte soha nem nézem azt a kategóriát.
ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahha.. fogjuk rá.


Sétálni/kocogni szoktam heti kb 5 alkalommal de nem olyan sokat.


+ munkába mostmár ahogy jobb az idő bejárok kerékpárral heti kb 3 alkalommal. Nekem az 26-27km/nap.


Meg van súlyzó készletem, de jelenleg azt nem használom. Egyszerűen úgy érzem nincs erőm emelgetni a súlyokat. Nem tudom mi az oka. Lehet az étrend, pedig deficitbe vagyok és nem zabálok sok egészségtelen dolgot össze.)

ápr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Heti 3x futok, mellé minden nap torna. (Plusz igyekszem minden nap sétálni legalább 8ezer lépést, ha ez is számít.)

Emellett túrázni is szeretek de az teljes munkaidős állás mellett nyilván nem a mindennapjaim része, csak hétvégén ha épp úgy van időm.

ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én saját testsúlyos edzést szoktam tolni, minden nap valamennyit, vagy otthon vagy valami parkban ahol vannak ezek a csöves parkok (street workout pálya vagy mi a rendes neve)
ápr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem sportnak nevezem, mások annak: heti négyszer télen-nyáron kb. napi 23 kilométert tekerek munkába járás címén.

Pár hónap múlva nyugdíjba vonulok, de még mindig lényegesen gyakoribb, ha én előzök biciklist, semmint más engem.

Mégis, ez az én szememben 'csak' közlekedés, nem igazán sport.

ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én minden nap 30 percet tekerek szobabringával. Előtte szinte semmit nem mozogtam, ezt most kardiológus javaslatára teszem, és minden jobb sokkal.
ápr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mostanában nem, mert a teljes állásos munka + egyetem mellett nincs rá időm és energiám. De gyalogolni igyekszem minél többet, amikor tehetem, akár munkából haza is, ha nincs más. Az 4 km, ami nem sok, de a semminél több.
ápr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Először is mivel ülőmunkát végzek, ezért gyalog járok. (Oda-vissza4km) Szünetekben pingpongozunk. Otthon pedig zsákolni/boxkörtézni/erősíteni/nyújtani szoktam.
ápr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Konditerembe járok, heti 2x. Nem kigyúrt állat akarok lenni, versenyekre sem járok, porokat sem iszom, egyszerűen csak kell valami mozgás. Előtte sok mindent kipróbáltam, de mindent meguntam.
ápr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
65%-os user, miért haszontalanabb szerinted a 3-as és a 9-es válasz mint a többi?
ápr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!