Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen ember ?

Miért vagyok ilyen ember ?

Figyelt kérdés
Sok barátom van/volt de egyre jobban látom távolodnak el tőlem és kevés fog maradni, mert egy olyan ember vagyok, hogy ami nem tetszik vagy ami zavar mindig el mondom valahogy nem bírom nem el mondani nekük vagy szeretek be szólogatni is nekük, hogy egy kicsit érezzék, hogy mi a szitu. Soknak van barátnője és a barátnőjük nem engedi el ide vagy oda őket ( nem csak buli ) hanem akár beülni valahova, s meg van hányig maradhatnak kint és akkor jövök én aki papucsozza őket meg stb… erősen nem szeretem ezt a tulajdonságom és sokszor akartam azt , hogy nem mondok inkább semmit de bennem van és ideges leszek ha nem mondom meg amit szeretnék.. szerintetek velem van a baj? Volt egy pár nőm is de hosszú kapcsolatba sem tudtam meg lenni, mert ilyen vagyok ki mondom amit akarok és nekem ne szabja meg senki, mit csináljak és hová menjek..lehet tényleg én kellene változtassak?
ápr. 8. 14:54
 1/9 A kérdező kommentje:
A csajokkal kapcsolatba is mindig be jönnek a túl gondolásaim mindig de mindig bejött , ezért is nem vettem soha komolyan őket, vágyok már tényleg egy hosszú kapcsolatra is egy komoly lánnyal de félek őt is meg csalnám a túl gondolások miatt
ápr. 8. 14:56
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Nagyképű,nagyarcú paraszt vagy....

Egyszer koppanni fogsz,és vissza veszel a nagy arcodból .

Örülj, hogy még valaki nem vert be egyet!!!

ápr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Narcisztikus attitudoket mutatsz. Ne csodalkozz, senki nem szereti azokat a tempokat, amiket leirtal.
ápr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2- volt pár harcom nyugi😏🫢
ápr. 8. 15:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem ítéllek el ez miatt mindennek megvan az oka csak sajnos ezen az oldalon sok ember szeret ítélkezni azzal nem foglalkoznak hogy az emberek mitől lettek olyanok amilyenek..
ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Duke81 ***** válasza:
100%
Az élet nagyban a kompromisszumokon múlik. Ha képtelen vagy rá akkor ne várj előrelépést. Néha muszáj változtatni ezen-azon!
ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5-köszönöm szépen

6- igazad van

ápr. 8. 15:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg lesz is pár harcod . :)
ápr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8- legyen is ☺️
ápr. 8. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!