Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért furcsa, hogy nem akarok...

Miért furcsa, hogy nem akarok párkapcsolatban élni, illetve nem akarok gyereket? 29/F

Figyelt kérdés

ápr. 11. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem furcsa. A Te dolgod az, hogy hogy élsz.
ápr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért furcsa, mert a legtöbb ember egyikre vagy másikra, de leginkább mindkettőre vágyik.

Aki olyan igényekkel és vágyakkal rendelkezik, melyek eltérnek a többségtől, azt a többség furcsának fogja tartani.

Ettől függetlenül természetesen a te dolgod, hogyan akarsz élni, ebben egyetértek 1-essel.

ápr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
81%

Nem furcsa.


Én pl meg szoktam mondani a nőknek, h ne tervezzenek velem 55éven túl...és nem csalatkoznak.

ápr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Remélem a többség tisztában van vele, hogy nem az eredeti kérdező tette fel újra ugyanezt a kérdést sem. Miért is tette volna, minden választ megkapott az eredeti kérdésben! Ez csupán egy gyengén kivitelezett kópia, provokáció, valaki aki az eredeti kérdést túlkapta, és napokon át trollkodott ezzel, sok más kérdésekben is írogatva, megpróbálva lejáratni a kérdezőt. Az eredeti kérdés valami 80+ kommentnél le lett zárva, túl is lett beszélve már. A többség egyetértett a kérdezővel. Viszont szokás szerint volt pár kötekedő és személyeskedő alak aki a kérdezőt szídta, mivel érintve érezte magát a témában. És ezek voltak akik nem bírták elengedni a vitát, valószínű pontosan az egyik ilyen alak aki azóta is a kérdezőt zaklatja, és személyesíti meg több más hasonló kérdésben is.
ápr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Na ugyan miért, nem sok ész kell kitalálni, de úgy látszik neked annyi sincs. Mondom ezt szintén gyerekmentesként.


Válasz; Mondjuk azért, mert az emberek jelentős része kapcsolatot, gyereket akar.

Csokozni is nagy divat.

ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem furcsa. Nekem inkább az a furcsa, ha valaki családot alapít, elmondása szerint mindene a családja, közben meg hátbaszúrja őket. Mindig azt kívánom, az ilyen inkább maradt volna egyedül.
ápr. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekem pl az furcsa, hogy miért akar valaki gyereket, amikor egy csomó kapcsolatot tönkretesz+ egy halom rossz dologgal jár, kevés jóval.

De nem győzködök erről senkit, jó lenne, ha engem sem győzködnének. Én is amikor elkezdik mondani ezt a kapcsolat, gyerek dolgot, elmondom, hogy elégedett vagyok jelenleg az életemmel stb... Mintha meg sem hallanák, mondják tovább. Biztos jobb lenne, ha valami sz@r kapcsolatban lennék inkább az elvárásoknak megfelelve, mint boldog egyedül.

Meg azt is bírom, mikor úgy csinálnak, mintha ez olyan könnyű dolog lenne, pedig amúgy ha nincs szerencséje az embernek, akkor nem jön össze azzal, akivel szeretne kapcsolatot. Akárkivel meg nem mindenki vágyik összejönni.

ápr. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem ez normális. Nyilván nem a "megszokott" dolog de ez is relatív. Ha te így jól érzed magad akkor szíved joga, hogy alapítasz családot vagy sem. Nem kell mindenkinek ugyan azt követni, elég ha az ember kiélvezi az életet.
ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7 maradjunk annyiban, hogy mindenki szemében mindenki sz*r, aki nem úgy gondolkodik.

Soha nem tukmáltam senkinek a gyerek témát, viszont én számtalanszor megkaptam, hogy egyedül nevelem az egy éves kisfiamat, minek potyogtattam felelőtlenül, szüljek még 5 gyereket minimum...a sztorit persze nem tudják.

Nem kell magyarázkodni senkinek, mit miért teszünk vagy nem teszünk. Soha, senki semmilyen szituációban nem mondta még azt nekem, hogy "rendben van én nem így gondolom, de elfogafom, hogy te így látod." Ellenben én őszintén mondtam már ilyet. Egoból kicsit lejjebb kell venni és az agyunkat nem csak hülyeségekre használni.

ápr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyébként tök furcsa, soha senkihez nem mentem úgy oda, hogy "te figyelj már, annyira klassz gyereket nevelni, szerintem te is vállalj be egyet!"

Mégis egyes gyerekmentes emberek már azt is cseszegetésnek veszik, ha kidugjuk az orrunkat a gyerekkel az utcára, vagy ha mondunk róla valamit.

ápr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!