Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális így viselkedni a...

Normális így viselkedni a párunkkal?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy állandóan vigyázni akarok rá, ölelgetem, becézgetem, viszont sokszor irányítgatóan viselkedem, pedig nem akarok. Néha úgy kezelem, mintha "a gyerekem lenne, akit vezetni kell az útján", pedig idősebb is nálam. Soha nem volt bennem eddig ilyen késztetés senki iránt sem. Mennyire nem normális ez?

2021. febr. 3. 03:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem épp egészséges kapcsolatra vall.

Egy ideális párkapcsolatban nincs alá-fölérendelt viszony, a felek egyenlőek, és senki nincs gyerekként kezelve.

Velem is csinálja néha a párom, vagyis csak próbálja, de én nem hagyom hogy a fejemre nőjön, egymás mellett kell haladnunk az életben, nem egymás felett meg alatt.

2021. febr. 3. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Ő a férfi?

Cska mert aki ilyeneket vált ki egy nőből, es nem az Amazont ébreszti benne fel, az inkább nem férfi

2021. febr. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*csak
2021. febr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a férfivel van a baj, sőt.
2021. febr. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Tényleg ez oda vissza van. A nő nem hozza ki a férfiből az "állatot", igy a férfi sem hozza ki a nőből az istennőt.

Kioltják egymást. Babusgatás megy :)

2021. febr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy feltekeny vagy, ami ugye onbizalomhianybol fakad, es ezert akarod iranyitani kontrolalni, szabalyozni ?
2021. febr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majomszeretetnek hívják a dolgot.
2021. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!