Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az mennyire furcsa, hogy 19...

Az mennyire furcsa, hogy 19 évesen még soha nem voltam szerelmes?

Figyelt kérdés
Persze ilyen plátói "szerelmem" már voltak, de ezek a fellángolások legfeljebb egy-két hónapig tartottak és mint tudjuk ilyenkor az ember nem abba a személybe szeret bele csak egy idealizált képbe. Olyan még nem volt, hogy valakit tényleg ismertem volna, beszéltem volna vele és úgy alakult volna ki bennem valamiféle érzelem iránta. Bár, ha belegondolok még nem túl sok emberrel találkoztam életem során, mivel itthonülős vagyok, így lehet esélyem sem lett volna eddig találkozni az "igazival".

2020. jan. 6. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2020. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem nem gáz, velem is pont ugyanez van🤷‍♀️
2020. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

Semennyire. Úgy tűnik, te meglehetősen racionális és cinikus, kicsit intellektualizáló természet vagy és erősen introvertált, vagy nagyon félénk. Lehetséges, hogy soha nem is leszel szerelmes. Előfordul. De attól még lehet értékes életed, mert a szerelem inkább fájdalom és pofáraesés, mint valódi és tartós boldogság forrása.


És az esetek 99%-ban nem létezik igazi, csak komplexus, hormonok és rózsaszínű köd egy rövid ideig. Aztán jön a pofáraejtés. Nem vesztettél semmit.

2020. jan. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!