Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kollégiumi szobatárs kémkedik?...

Kollégiumi szobatárs kémkedik? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy kollégiumi szobatársam, aki hétfőn, kedden, csütörtökön, pénteken van benn a kollégiumban, én vasárnaptől csütörtök délutánig. Nos, ő állandóan azt nézi mit csinálok, és iszonyatosan zavar, legszívesebben felkelnék és pofán vágnám.

Ő nem ugyanarra a szakra jár mint én, így szerencsére nem látom sokat.

Sokszor beszélgetek fbn gépen a haverommal, erre azt veszem észre (egymás mellett vannak az asztalaink) hogy nézi mit írok, ez már rengetegszer előfordult. Amikor bemegy wcre és vissza, akkor is rám néz, ha fekszem az ágyon, sokszor az asztali gépről hátra fordul a székkel.

Mindemellett ő gamer, így sokszor 21-1:00 között hangosan dumál a játékostársaival, és iszonyatosan zavaró. .



ápr. 16. 01:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj vele őszintén beszélned, lehet neki fel sem tűnik. El tudom képzelni, hogy bámul üres tekintettel, teljesen máshol járnak a gondolatai.

Egyébként meg próbáltál már visszabámulni? Hosszan és határozottan.

ápr. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!