Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki ha a motivációs levélben...

Ciki ha a motivációs levélben maradt egy apró nyelvhelyességi hiba?

Figyelt kérdés
Asszisztensi munkára jelentkeztem.

ápr. 16. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Elnézve az álláshirdetéseket, amikbe mostanában belefutok, lehet hogy helyesebben fogsz írni, mint a vezetőség.
ápr. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Konkrétan...?


Nem tudom, mennyire apró az az apró... Vagy egyáltalán tényleg nyelvhelyességi hiba?

ápr. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ciki, ha
ápr. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Igen, szerintem ciki. Felületes jelentkezőre utal.
ápr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretném tudni, mi az, nyelvtannáci vagyok.
ápr. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Most komolyan. Tegyük fel, te vagy a munkáltató, és kapsz egy olyan motivációs levelet, amiben leírja a jelentkező, hogy "muszály" vagy "megpájázni", neked nem szisszen fel a retinád?
ápr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ciki, mert van idő úgy írni, hogy helyes legyen. Nézesd át, ha bizonytalan vagy kérdezd meg. Ha mondjuk ide kitetted volna a levelet, hogy nézze át valaki, akkor szinte biztos, hogy helyesen adtad volna be.
ápr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
6: de ez helyesírás, nem nyelvhelyesség.
ápr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen hiba. Ha véletlenül elgépelted és felcseréltél mondjuk két betűt egy szón belül, akkor lehet észre sem fogják venni vagy ha igen, akkor nyilván nem azt fogják gondolni, hogy szerinted úgy kell helyesen írni. Viszont ha már az ipszilonokat keverted össze az nagyon ciki.
ápr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!