Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed azokról az...

HunLo kérdése:

Mi a véleményed azokról az emberekről ,akik nem akarnak gyereket és családot?

Figyelt kérdés

#nevelés #Gyerekvállalás, nevelés
ápr. 16. 15:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
22%

Legmélyen magamban butusnak gondolom őket, mert én jó dolognak tartom a családot. De soha nem mondanám ezt senkinek a szemébe, mert semmi közöm hozzá. Plusz bőven vannak olyan emberek, akiknek jobb is, ha nem lesz gyerekük. Sajnos pont ezek azok, akik nem jönnek erre rá maguktól. :/

A fröcsögő, kárörvendő gyerekmenteseket viszont nagyon gyűlölöm.

ápr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
85%
Megértem őket, van pár jó barátom, akik részletezték is, mik állnak a döntés mögött. 1.) egyszerűen szerencsétlen munka terén, mindig gyalázatosan kevés bérért foglalkoztatják, a párját is, kettesben is nyomorognak. 2.) őt gyerekként molesztálta a nagypapa, azóta is szakemberhez jár. 3.) meddő, volt gyógyszeres kezelésen, aminek olyan mellékhatása lett, hogy a hasában víz termelődött (ezt nem tudom miért, de van ilyen) és szegénynek hetekig minden nap egy hatalmas tűvel le kellett szívni, mert fájt meg minden, úgy nézett ki, mint egy 8 hónapos kismama. Meg is értem, hogy nem mert újra belevágni. 4.) alkoholfüggő volt és bár elszökött, azóta más függőséget lett. 5.) mindig verték a suliban, azóta sem tudja megvédeni magát, nem akar egy gyereknek sem hasonló sorsot, fél hogy a saját mintáját tovább örökítené. 6.) öröklődő betegség van a családban. 6 ember 6 különböző ok és mindegyik teljesen érthető, hogy nehéz. Nem való mindenkinek gyerek, én ezek ismerete miatt nem is kérdezek másoknál sem rá, olyan is volt, akinek 2x meghalt a babája 9 hónaposan a hasában (nem tudom az okot) és többet nem vállalja a terhességet.
ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:
76%
Gondolom ez egy vitát generáló kattintás vadász kérdés...
ápr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
89%

Semmi

Ő dolguk, ki vagyok én, hogy beleszoljak nekik az életükbe?

ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
88%

Kifejted, 11?

Miért butusok?

Az, hogy nem tapasztalják meg, hogy milyen, meg hogy nincs szebb, mikor rádnéz a gyerek, stb. az nem érv, azt ne feledd.

ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
90%
Jól teszik
ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
23%
15 nem hiszem hogy ennél jobban ki kéne fejtenem. Mivel szerintem tök jó dolog, butának tartom kicsit azt, aki önként nem akar részt venni benne. Nem fogok neked hosszasan érveket sorolni, hogy miért jó a gyerek, hogy utána megcáfolhasd, ugyanmár, nem játszmázom.
ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
87%
Nincs véleményem ez ügyben, teljes mértékben leszarom.
ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudsz tehát érveket. Csak a gondolataidat vetíted ki. Szerinted tökjó dolog és ha más nem akarja önként megtapasztalni, az buta. Tehát ez az érved? Vicces egy kicsit. Minden, amit látunk, nézőpont, nem a valóság. A te nézőpontod, hogy legyen család. De a valóság, hogy ha más nem akar, ettől még nem buta.

Remélem a gyerek még kicsi, és nem lesz időd magadon dolgozni.

ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
86%
Nagy pacsi nekik.
ápr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!