Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed azokról az...

HunLo kérdése:

Mi a véleményed azokról az emberekről ,akik nem akarnak gyereket és családot?

Figyelt kérdés

#nevelés #Gyerekvállalás, nevelés
ápr. 16. 15:18
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
23%
Aki butusnak tart, azt úgy veszem, nem tetszik neki a gyerekes élet. Ez ilyen "bizonygatom neked, hogy mennyire jó nekem, és akkor én is elhiszem". Valaki írta azokat, akik gyerektelenként gyerekes fórumokon bizonygatják, mennyire jó nekik? Na, ez ugyanaz pepitában.
ápr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Metionin ***** válasza:
100%
Hogy ez mindenkinek a magánügye. Senkinek semmi köze hozzá, a (leendő) partnerrel kell egyet érteniük csak.
ápr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy az ő életüket én nem élhetem. Semmi közöm ahhoz, hogy bármelyik számomra idegen ember akar-e családot alapítani vagy sem!
ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

8-as

,,Nem érdekel. Most lennék fiatal, én se szülnék."

Miért?

ápr. 17. 17:20
 25/31 A kérdező kommentje:

12-es


,,5.) mindig verték a suliban, azóta sem tudja megvédeni magát, nem akar egy gyereknek sem hasonló sorsot, fél hogy a saját mintáját tovább örökítené."


Szomorú ,hogy pont a normálisak nem akarják a gyereket.

Azok akik pszichésen valóban egészségtelenek szóval nem normálisak(ill lehet ,hogy még agyilag is eltér a normálistól!) azok meg lehet ,hogy egy fix feleség mellett ill 1-2 gyerek mellett még csinál titokban 10-et.Ezzel szórja szét az egészségtelen genetikáját a világban.


Szomorúsággal töltel ,hogy erre fele halad az ország ill (remélem ,hogy nem) a világ.

ápr. 17. 17:25
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú,hogy pont a normálisak nem akarnak gyereket,írod.

Mitől normális az,ha valaki nem tudja megvédeni magát? Írod,hogy azóta se tudja,ergo nem dolgozta fel. Minden rosszindulat nélkül írom,hogy ez nem normális.

(Más kérdés és nem is akarok belemenni,de el lehet ezer évet filozofalni mi a normális,mi nem. Az,hogy nem tudod megvédeni magad,nem tudsz kiállni magáért,az nem egy követendő,jó példa)

ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

A csinál titokban tízet nem átlagos,nagyon nem.

Nem kell tuldramatizalni,amióta világ a világ,mindig is minden a rossz felé haladt,már ami az adott generáció véleményét illeti. A globalizáció,és hogy minden információ illetve annak az ellenkezője is elérhető, legyen igaz vagy hamis,szűretlenül,tomenyen,omlik mindenkire,teszi azt,hogy sokan így gondolkodnak.

ápr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Az elkövetőkhöz képest ez a személy normális(normálisabb)

Az önvedelem hiányát ill gyenge hatékonyságát sok minden befolyásolja.

Pl:

1v6 ezzel nem tudsz mit kezdeni szövetségesek nélkül.Hosszútávú eredményt nem fogsz felmutattni.(Főleg akkor ,ha ők egyesével olyan erősek ,mint te legalább)


A magad részéről:

Fizikumod

Szellemi képességed

Lelki állapotod

Ezek is befolyásoló tényezők

De mind hiába ha többen vannak.

ápr. 17. 18:12
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
#28 bocsánat,akkor félreértettem. Nem gondoltam,hogy allatias szintre kell lemenni (sajnálatosan) és az onvedelem alatt a tényleges fizikai erőszakot kell érteni. Olyanra gondoltam mint pl nem azt kapod amit rendeltel és nem mered szóvá tenni, munkahelyen a nyakadba akarják sozni más feladatát de kényelmes..szóval verbális dolgokra. Magáért való kiállásra,határok huzasara gondoltam.
ápr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
*munkahelyen a nyakadba akarják sozni más feladatát,de lenyeled
ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!