Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy baj ha olyan...

Szerintetek nagy baj ha olyan egy hetente tömök egy snüsszt?

Figyelt kérdés
Gondjaim vannak a koncentrációmmal. Szerintem kisebb dopaminfüggőségem is volt meg még kicsit mai napig is van. Magyarul mindig kell valami más inger nehéz egy dologra fókuszálnom És a snüssz segít koncentrálni. Gondolom a snussz adagolja folymatosan a dopamint és nem kér az máshonnan. Meg a gondolataim is elmennek használat közben. Ma próbáltam először tanulási céllal és könyebb volt tanulni. Most úgy vagyok vele hogy amikor nagyobb tanulás előtt állok hasznáni akarom. Nem gondolom hogy függőségem alakulna ki mar sokszor hasznaltam ilyen több hónapós-hetes szünetekkel. A nyálamat se nagyon nyelem le használat közbe hogy kevésbé káros legyen. Hosszú távon nagyon ártalmas? fejezem be?

ápr. 16. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nikotin van benne, a nikotin pedig addiktív. Innentől kezdve elég egyértelmű, hogy de, nálad már kialakult valamilyen szintű függőség.
ápr. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már most függő vagy.

Innen kezdve csak az a kérdés, hogy képes vagy-e leszokni, vagy már nem.

ápr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért lennék függő? Lenne lehetőségem venni és tömni bármikor de nem akarok. Szó sincs ilyesmiről!
ápr. 17. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Roppant egyszerű kipróbálni:

kibírod-e, hogy mostantól egy hónapig rá se nézel?

Egyszer sem?

És közben normálisan tudsz élni, és gondolkodni? Tehát nem az van, hogy tűkön ülve várod, hogy hány perc van még a hónapból, és minden gondolatod ezzel foglalkozik?


Persze, nyilván most azt mondod, hogy kibírNÁD.

NEM!

A VALÓSÁGBAN kibírod-e?

Próbáld ki.

ápr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!