Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanátok olyan munkahelye...

Felmondanátok olyan munkahelyen, ahol a közvetlen munkatársak ignorálnak?

Figyelt kérdés

Szűk munkatársi közegben (irodai) dolgozom és vannak ilyen beszélgetések a nap folyamán és engem szinte mindig levegőnek néznek. Ha nagy ritkán hozzá tudok szólni vmit az adott témához akkor megfagy a levegő, kínos csönd lesz. Amúgy sose kérdezik meg hogy vagyok, mi bánt stb.

Csak szép és cicomázos üres dolgokról beszélgetnek aminek se eleje se vége én pedig eléggé racionális ember vagyok és csak hasznos, pragmatikus dolgokról tudok beszélni akár aktuális hírekről vagy egyéni problémákról.


A napokban gondolkoztam azon is, hogy felmondjak, mert ilyen rideg munkakörnyezetben nem érzem jól magam, de sajnos Miskolcon max a gyári/robot munka lenne opció, ami lehet ennél is rosszabb és túlképzettként fel se vennének (de legalább nem kell trécselgetni) amúgy meg nem beszélek idegen nyelvet és a szaktudásom se vmi jó.


Ti mit tennétek ilyen helyzetben?



2022. nov. 20. 14:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Azért ez nem olyan rossz.
2022. nov. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Én kifejezetten örülnék, ha nem nyaggatnának a hülyeségeikkel.
2022. nov. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#1:

Nem rossz a kiközösítés? Mindenki mindenkivel trécsel csak velem nem.

Ha pedig megszólalok vmi téma kapcsán, akkor kínos csönd van és éreztetik velem, hogy nem közéjük valónak találnak.


Ne viccelj már!

2022. nov. 20. 14:10
 4/19 A kérdező kommentje:
#2: Csak éppen csapatmunkában dolgozunk. Így hogy működhet egy szűk körben végzendő csapatmunka ha levegőnek néznek?
2022. nov. 20. 14:11
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Emiatt biztosan nem mondanék fel.
2022. nov. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 ludicrousSpeed ***** válasza:
65%
Furcsamód nálunk működik az, hogy nem csacsogunk munka közben feleslegesen, sőt, sokszor egyáltalán, amíg valakinek nincs szüksége segítségre... Nem hogy örülnél neki.
2022. nov. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

#4


Mi köze van a csapatmunkának ahhoz, hogy "cicomázos üres dolgokról beszélgetnek aminek se eleje se vége"?

2022. nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38%
Ha neked igenyed van tarsasagra kezdj el masik allast keresni. Ha viszont nem csak ebben a tarsasagban volt ez akkor a kommunikaciodon esetleg a megjeleneseden kisugarzasodon kell valtozatni, ez nem zarja ki az uj allas keresest persze. Addigne valts amig nincs uj.
2022. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Én bántalmazó munkakörnyezetből kerültem olyanba, ahol kb ugyanígy ignoráltak. Észrevettem, rosszul esett, de a lelki terrornál ezerszer jobb volt, és eszemben sem volt elmenni. Szerintem ezt ki lehet bírni, ha otthon amúgy szerető közegben vagy. Ez csak egy munkahely, ahova dolgozni jársz és nem barátkozni.

Nekem amúgy ezek a kollégák apránként kicserélődtek, és az újak által már én sem vagyok kirekesztve.

2022. nov. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

Nem.


Nekem ez az álom munkahely.

2022. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!