Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ignorálnak az emberek?

Miért ignorálnak az emberek?

Figyelt kérdés
Egész életemet végigkísérte a nem normális magány. Viszont így a 25. évemre már nagyon meguntam, úgyhogy próbálok magamtól nyitni és kezdeményezni az emberek felé. Lényegében barátnőim sose voltak (nő vagyok), mert ők mindig leignoráltak 3 mondat után és nem írnak többet. Tegnap is elhívtam valahova egy volt női munkatársat hogy lenne-e kedve, és leláttamozta. De ugyanígy velem egykorú fiúkkal is előfordult mostanában, hogy pár hónapja ráírtam hogy mizu, aztán elhívtam volna valahova, de nem nyitotta meg.

febr. 3. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Én is ebben a cipőben járok, de már nem is érdekel.
febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Vagy rossz embereknél próbálkozol vagy te vagy egy olyan személy, akivel nem kellemes időt tölteni.
febr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
az egyes válaszoló lehet kompatibilis a kérdezővel , hajrá fiúk
febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4%
Nem tudom, ez nem normális egyáltalán. Engem keresnek rengetegen szerencsére.
febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Én nem irkálni szoktam, ha szeretnék valamit, hanem felhívom. Nem messengeren, skypeon, meg ilyesmin, telefonon. Meg mások is engem. Ha nem érek rá egyszerűen nem veszem fel, majd visszahívom. Ez működött egész hatékonyan, amíg nem lett ez az online hülyeség elvárás, ahol ha 5 perc alatt nem írsz vissza már el vagy hordva.
febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Hát ha 25 évesen nincsenek barátaim és kvázi nem áll velem szóba senki akkor azért elgondolkodnék arról hogy bennem a hiba min kellene változtatni
febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Azért veled van a baj, mert te magad nem szereted saját magad. Addig más sem fog.
febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Van ez a tipus, aki vmilyen oknal fogva taszitja az emberek tobbseget, tudom ez nem volt tul szep megfogalmazas. A miertjet sajnos nem tudom. Valahogy meg kellene talalni a hozzad hasonloakat es naluk probalkozni. Bar elkepzelhető hogy veluk meg te nem fogsz akarni időt tölteni..
febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
A 77%-os szorgalmasan pontoz le minden választ.
febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!