Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogy reagálnátok...

Lányok! Ti hogy reagálnátok ha egy srác megdicsérné a dekoltázsotokat?

Figyelt kérdés
Bóknak vennétek vagy inkább bunkóságnak/tolakodásnak?

2013. máj. 18. 15:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%
Attól függ. Ha ismerem az illetőt és nem tolakodóan mondja, akkor bóknak venném, de amikor ismeretlenek az utcán beszóltak, hogy de jó melled van, azt elküldtem a búsba.
2013. máj. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Bezzeg, ha azt mondanák, hogy b*szki de ronda deszka vagy, csak lesnél mi? :D
2013. máj. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
2: Azt is ugyanolyan bunkónak találnám, mint azt, aki "dicsér". Szerintem oltári nagy parasztság beszólongatni másoknak az utcán, még akkor is, ha bóknak szánja valaki.
2013. máj. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Volt már ilyen. Kellemetlenül érintett, hogy hangosan felhívta rá a srác mások figyelmét, holott semmi különös nincs a melleimben, sőt, még kifejezetten kicsik is.


De ez még mindig jobb, mint amikor nagy melegben valami lenge cuccban találkozom valakivel, és az illető csakis oda képes nézni, még mindig úgy, hogy nincs ott semmi látnivaló...

2013. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Fájdalmas lehet. Fiú létemre nekem is volt már olyan, hogy beszólogattak a lányok, sőt, volt olyan hogy egy valami csapat kisp*csa kreténkedett, de úgy, hogy alig bírtam elmenni köztük. Én inkább vigyorogtam, mint megsértődtem.
2013. máj. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Nem egy illendő dolog. És még enyhén fogalmaztam! >:(
2013. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Pontosítanék: nem az utcán egy vadidegennek, hanem egy olyannak akit már régóta ismerek. És nem hangosan, hanem csak szolídan, hogy csak ő hallja.
2013. máj. 19. 17:42
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem hordok túlságosan kivágott felsőket, de egyszer egy kicsit kivágottabbat mertem felvenni, mivel meleg volt. Két osztálytársam beszélgetett velem (fiúk), egyik folyamatosan odatekintgetett, egyszer csak megdicsérte a másik. Lestem egyet, aztán felhúztam a nyakamig a felsőt, és meg sem bírtam szólalni. :D Ezt még egyszer eljátszotta, akkor mondtam, hogy légyszi ezt ne.
2013. máj. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
illetlenségnek tartom. egyedül a páromnak engedném, hogy ilyen kényes területeket dicsérjen meg.
2013. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
És ha esetleg tetszik nektek az a srác aki megdicsérte?
2013. máj. 19. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!