Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogy reagálnátok...

Lányok! Ti hogy reagálnátok ha egy srác megdicsérné a dekoltázsotokat?

Figyelt kérdés
Bóknak vennétek vagy inkább bunkóságnak/tolakodásnak?

2013. máj. 18. 15:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%

Illetlen. Ha tetszik, akkor meg is van róla utána a véleményem.


Majd akkor dicsérheti, ha a hálószobámban letolt gatyával áll mert eljutottunk odáig. Amíg nem, addig kifejezetten neveletlenség ilyet mondani.

2013. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

4-es: Lehet, h mégis van ott vmi látnivaló, ha már többen is megnézték. Bizonyítsd be, h nincs!

Képet, képet, képet! :)


Nemhogy örülnétek csajok, h dicsérnek a pasik, miért csináltok belőle ekkora ügyet. Mondjuk sztem az se mindegy, hogy mondja az ember, bár én nem vok csaj, nem tudhatom.

2013. máj. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%

12: "Nemhogy örülnétek csajok, h dicsérnek a pasik,"


Ez nem dicséret, ez bunkóság. Dicséret az, hogy szép vagy, kedves vagy, szép a szemed, de ez is ismerőstől. Egy ismeretlentől vagy valakitől aki nem a partnerünk egy olyan megjegyzés, hogy de jó melled van, az nem bók. Különben sem érdekel, hogy Gipsz Jakab építőipari munkásnak mi a véleménye a melleimről.

2013. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
56%
Na, még egy femináci, aki lenézi a melósokat, aztán besértődik, ha kidobja a melleit, de úgy, hogy a Holdól is lehessen látni és esetleg megjegyzést tesznek rá. Egyébként nemtom mit izgultok, 35 körül már senkit nem fog érdekelni hogy néztek ki, mivel ott lesz a többi fiatal. Akkor végre megnyugodhattok.
2013. máj. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

13: Az sokkal jobb, hogy szép a ruhád.

Nem illő dolog az tény, de bunkónak azért nem mondanám (bár lehet az is), sztem attól függ, hogy mondja az ember.

2013. máj. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
70%

14: Nem jött be. 40 vagyok, akkor is beszólongatnak, amikor a 10 éves gyerekem mellettem sétál és állig be vagyok gombolkozva. Nagyon kedvesek, amikor a gyerek előtt hangzik el, hogy " de megb.sznám a cs.cseidet"


"Na, még egy femináci, aki lenézi a melósokat,"


Nem nézem le, de eddig még az építkezések 99%-nál beszóltak, a környező irodaházaknál az öltönyös fickók akik kint dohányoztak csoportokban pedig nem. Volt aki nézett, de soha nem voltak bunkó beszólások.


" aztán besértődik, ha kidobja a melleit,"


Nem szokásom. De nem is járok burkában mint egy szellem.


" Egyébként nemtom mit izgultok, 35 körül már senkit nem fog érdekelni hogy néztek ki,"


Nem jött be, képzeld még akkor is beszóltak, amikor domborodott a pocakom, és idősebb kolléganők is szoktak panaszkodni. Ahhoz, hogy ne kapj egy építkezésen megjegyzést, vagy 180 kilósnak vagy 70+ évesnek kell lenni.

2013. máj. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

16: Te a bunkókat fogtad ki.

Nem hiszem azért, h sok ilyen f*sz van, főleg ha gyerekkel mész.

2013. máj. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Max csak annyit mondtam volna hogy ,,gyönyörű a dekoltázsod" de inkább nem mondok ilyet, mert a többség nem veszi elég lazán a dolgokat még akkor sem ha úgy kéne. Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 20. 15:26
 19/21 anonim ***** válasza:

Azért nem, mert ez nem olyan általános, hogy "milyen csinos vagy ma" vagy "de jól áll neked ez a ruha".


A szép a dekoltázsod "bók" egyenértékű azzal, ha azt mondanám a férfi kollégámnak: de szépen dudorodik a nadrágod.

2013. máj. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Nagyon kedvesek, amikor a gyerek előtt hangzik el, hogy " de megb.sznám a cs.cseidet""


Na jó, hát ez már bunkóság. De nyugtasson a tudat, hogy valszeg nem téged várnak egész nap, hanem egy vagy a sok közül.


"Nem nézem le, de eddig még az építkezések 99%-nál beszóltak, a környező irodaházaknál az öltönyös fickók akik kint dohányoztak csoportokban pedig nem."


Nekik van pénzük = van nőjük. Ha nem lenne és nem is tudnának szerezni, beszólogatnának. Szerencsére a pénzük biztosítja nekik ugyanezeket.


"Nem jött be, képzeld még akkor is beszóltak, amikor domborodott a pocakom, és idősebb kolléganők is szoktak panaszkodni. Ahhoz, hogy ne kapj egy építkezésen megjegyzést, vagy 180 kilósnak vagy 70+ évesnek kell lenni."


Ki mondta, hogy nem szépek a terhes nők? Amúgy fura állat a férfi, szerintem nem csak külsőre megy, hanem mindenkinek beszólogatnak, akinél érzik, hogy zavarba jön, vagy rosszul esik neki. Általában a halál laza, nevetgélős csajokat kihagyják, de aki fent hordja az orrát és nem vesz róluk tudomást, annak tuti beszólnak valamit. Görbe tükr.

2013. máj. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!