Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nagy elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy elvárás manapság a "férfiaktól", hogy ha megbántották a párjukat, akkor erőt vegyenek magukon és kiköszörüljék a hibát?

Figyelt kérdés

Tudom, nem mindenki ugyan olyan, épp ezért: tisztelet a kivételnek! és akinek nem inge, ne vegye magára. DE mégis miért nem képesek harcolni a férfiak a szerelmükért? Főleg ha ők hibáztak... Vagy csak én tapasztalom ezt? Nem csinálnak mást, csak siránkoznak, hogy "de rossz nélküled, vissza akarlak kapni", de a kisujjukat nem mozdítják az ügy érdekében... Most a 20-25 év körüliekre gondolok.

Vagy én vagyok a hülye és nekem kéne tennem, hogy a párom kiengeszteljen ha már megbántott és bunkó volt velem (állítólag nem szándékosan)?!


2013. ápr. 22. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kommunikáció. Mondd el neki, hogy szeretnéd, ha éreztetné veled, hogy tényleg fontos vagy, és tesz is érted. Beszéljétek meg a hibát, de utána már ne emlegesd fel többet.
2013. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
5 hónapja azt magyarázom, hogy ha megbánt mennyire jól esne, ha nem nekem kéne azon "dolgozni" hogy kibéküljünk, hanem ha képes lenne ő maga tenni az ügy érdekében... Mindketten okoztunk már fájdalmat a másiknak, ez tény, és egyikünk sem egyszerű eset. De mégis mindig én vagyok az aki "megy" a másik után. Ő meg csak szomorkodik, hogy "jaj de rossz, most mi lesz" ...
2013. ápr. 22. 14:23
 3/12 anonim ***** válasza:
Elvileg ez a dominancia ezt szeretitek, nem? Ő a "vezér" ergo nem fog tenni semmit. De igazán alfa ha még csak be sem ismeri a hibáját, mert ő tökéletes.
2013. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Könnyebb azonos adottságokkal egy újat találni, (elhitetni vele, hogy ő az egyetlen a számomra), mint a régit (esetleg "megunt?") megjavítani...

(ez nem általános igazság, csupán egy lehetséges válasz a kérdésedre!) 22f

2013. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én soha nem vártam el egyik páromtól sem, hogy alfa legyen. Én annyit várok, hogy férfi legyen, mert úgy lehetek mellette nő. (gondolok itt udvariasságra, néha 1-1 meglepetésre, kölcsönösen)

Viszont ha érzelmi dolgokról van szó, szerintem mindkét félne ugyan úgy kellene lépnie a másik felé, főleg ha szeretik egymást! Lelkiekben nem a dominancia számít. Legalább is szerintem.

2013. ápr. 22. 14:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha magadban a férfi szót definiálod, akkor kiderül, hogy te egy alfa hímre gondolsz (mert ilyen a párod), tehát a dominanciát igényelted már a kapcsolat elején is... most meg már "szeretnél te is szóhoz jutni"... Kutyából nem lesz szalonna, ne várd, hogy miattad majd "béta hím lesz"...
2013. ápr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Vagyis csak kinézetben kellene a nagy dominancia, ilyenkor meg pont hogy ne.


Ergo a tökéletesség kellene. Na az meg 100.000-ből egy van.

2013. ápr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanilyen helyzetben vagyok.Ha megbánt a párom,még elvárja,hogy én kérjek bocsánatot,és ő a sértett fél.Fogalmam sincsen mit tegyek,nem értem az egészet már.
2013. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én féléve harcolok egy lányért ,küzdök,mert anno elrontottam a dolgokat, de hiába küzdök,
2013. ápr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
He hö kölences, ez nem elíg domináns! Méghó' Te harcojjá egy csajért? Hö. Há' nem pont forggyítva kő! Öszt tuggya mönden domináccs.
2013. ápr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!