Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mondja meg nekem valaki hogy...

Viikus kérdése:

Mondja meg nekem valaki hogy miert mongyak azt sokan a Veres Roli-ra hogy B*U*Z*I ha csak egyszer meglassak egy kepen?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert kikent-kifent mint egy tinisztár. Amúgy természetesen hülyeség egy ekkora gyereket le homokosozni, amikor még (szerintem) túl fiatal ahhoz, hogy kialakuljon a nemi identitása, így ezt igazából nem is lehet tudni.
2013. máj. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát szerintem sem kene ra mondani.
2013. máj. 22. 06:45
 3/7 zabmester ***** válasza:
Egyáltalán ki a búbánat az a Veres Roli?
2013. máj. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zabmester ***** válasza:
100%
Jaaa, rákerestem. Basszus, ez nem b.zi, ez egy GYEREK.
2013. máj. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez egy 13-éves gyerek,aki szerepel az ének iskolájaban. :)

énekel,gitarozik,szájdobol,DJ-kedik,gordeszkazik :)

2013. máj. 26. 08:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert kisgyek, akinek nagyon lányos arca van.

Sokan elelejtik hogy gyerek még, mert egy olyan közegbe lepett be (tehetségkutató, tv...stb) ahol nem az ekkra gyerekek érvényesülnek. A stílusát pedig úgybalakították ki, hogy nem segít... Fülbevaló felzselézett haj, mint Justin Bieber nek, akt köztudottan melegnek tartanak...

Szomorú, hogy így van, de sajnos aki bekerül a köztudatba számíthat rá, hogy mindig lesz valaki, akinek nem tetszik, vagy aki csak irigykedig rá és ezért mond rosszat.

A nemi identitása szerintem még nem alakult ki a gyereknek, vagy csak még nem tud róla, lehet akár hetero vagy akár meleg is...

2013. máj. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem is néz ki ugy mint egy lány :)
2013. máj. 31. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!