Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem tudják sokan értékel...

Miért nem tudják sokan értékelni a Felhő Atlaszt? .

Figyelt kérdés

Én megnézte a filmet egyedül is, egy barátommal is, családdal is, személy szerint engem nagyon megérintett, és barátomra is nagy hatással volt, nagyon elgondolkodtatott mindkettőnket, én sírtam is rajta, a család viszont meg se próbálta megérteni, az összefüggések 90%-át szerintem észre se vették, vagy oda sem figyeltek, és a legnagyobb problémájuk az volt h "undorítóak a melegek és sok a vér"

Van olyan még akinek nem tetszett a film? meg tudná indokolni? Mert nem értem hogy egy ilyen alkotás hogy tud bárkit hidegen hagyni


2013. máj. 20. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett a film.:D
2013. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Gondolom azért megosztó a film, mert több szálon fut a cselekménye, amire azért oda kell figyelni és közel három órás a film, ami eléggé nézőtpróbáló feladat.
2013. máj. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Átlag ember miért megy moziba? Hogy egy egyszerű szar szerelmes történetet, vagy robbanásokat vagy gyilkolászásokat nézzen, és nem akar gondolkozni, hisz nincs hozzászokva, ez miatt nagyon egyszerű, szájbarágós filmek lesznek csak a nagyközönség által értékelt filmek.
2013. máj. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát szomorú :\ de ez tényleg igaz az emberekre sajnos
2013. máj. 20. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!