Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmről kiderült egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmről kiderült egy számomra súlyos dolog. Ti erre hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy még mikor nem jártunk az előtt jóval , volt valami dolga egy nős emberrel. Az nem derült ki a beszélgetésükből hogy mi, csak annyi hogy "örüljünk hogy nagyobb baj nem történt" ez nem tudom mit jelent... És írta a csávó bőnek hogy azóta is sokat gondol rá, meg lehetett volna egy szép emlék is csak elrontotta...

Nem akarok rá kérdezni, mert kínos lenne számomra, amúgy sincs semmi közöm hozzá. Csak megdöbbentett nem néztem volna ki ezt barátnőmből.Ti hogy dolgoznátok ezt fel?


24/f ,bnőm 23


2013. ápr. 15. 22:26
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
87%
Mindenki követ el hibákat.
2013. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Bevallották egymásnak a beszélgetésükben hogy milyen hülyeséget csináltak, nem győzték szidni magukat. :)
2013. ápr. 15. 22:29
 3/35 anonim ***** válasza:
77%
lépj túl rajta, már veled van, nem azzal a csávóval. persze nem volt szép tőle, de már megtörtént.
2013. ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
81%

"nem néztem volna ki ezt barátnőmből"


Mit? :)

Te magad írtad, hogy nem tudsz semmi konkrétumot.


A leírás alapján simán lehet, hogy megkörnyékezte egy nős pasi, ő végül nem ment bele, a pasi meg azóta is csak csorgatja a nyálát... kész, történet lezárva.


Ha ez történt: mégis mi a bűne a barátnődnek?

Hogy kívánatos?

2013. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
44%

Mi a fenét érdekel téged, hogy mit csinált, mielőtt veled volt? A barátnőd helyében már azért kivágnálak, ha megtudnám, hogy kiírtál ilyen kérdést, tehát, hogy ilyenek mozognak a fejedben.


1. Nem is tudsz semmi konkrétumot.

2. Még ha volt is köztük valami, az is elsősorban a nős embertől undorító, bár ez függ a részletektől is.

3. Nem hiszem el, hogy te soha nem követtél el semmilyen hibát.

2013. ápr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
A csávó konkrétan a tanárja volt... Nem tudom mi volt igazán nem is érdekel, csak hirtelen ahogy megtudtam meghűlt bennem a vér ennyi :)
2013. ápr. 15. 22:36
 7/35 A kérdező kommentje:
Ez a baj hogy én sosem tennék ilyet mert egy ép eszű ember szerintem nem megy bele ilyenbe. De most nem ez a lényeg.
2013. ápr. 15. 22:37
 8/35 anonim ***** válasza:
64%

A barátnőd független volt, pasi a gerinctelen.


Talán mégis rá kéne kéredzeni a barátnőd eloszlatna, néhány tévképzetet, mert többet gondolhatsz bele, mint ami volt és ami van.

2013. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
#6-os szó szerint ezt akartam írni a kedves Bélának. :D
2013. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
67%
Látszik, milyen kis éretlen, gyerekes vagy még. Felnőtt emberek ugyanis tesznek helytelen lépéseket a múltjukban. Épeszű ember meg azon nem agyal, hogy a szerelme múltjában mi volt, erről ez a véleményem. Hogyan reagálnék? Megköszönném, hogy megtisztelt a bizalmával...
2013. ápr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!