Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Unatkozom és ideges vagyok és...

Unatkozom és ideges vagyok és szomorú. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fáradt is,de nincs kedvem aludni és meg fog jönni meg sok nbajom van stresszes vagyok mit kell ilyenkro tenni?
2013. jún. 1. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi bánt? anonim oldal, írd le nyugodtan!
2013. jún. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
dagadt vagyok ez!
2013. jún. 2. 00:34
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is dagadt voltam. 24 éves koromig tiszta depid voltam miatt. Nem volt egy egészséges partnerkapcsolatom sem.

6 éves koromra tudtam lefogyni 20 kilót.

2013. jún. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és hogyan csináltad?
2013. jún. 2. 00:38
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
guglizzál báttya, nem kéne minden nap a hentesnél kezdeni és befejezni a napot csülökcsaba na béke
2013. jún. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sokan szidják, és nekem sem szimpi a gyerek, de norbi update-tel sikerült. De fontos tudni, hogy nem hormonális-e, hogy túlsúlyos vagy.
2013. jún. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
lelki eredetű..ha nagyon összeszedem magam csak egy icipicit figyelek az étkezésre még napi csoki mellett is fogyok sportolással..csak ha rámjön a stressz falok önkonrtollt nem ismerve lelki bajok miatt.
2013. jún. 2. 01:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Na akkor kezet foghatunk. Nálam a túlzott boldogság is, és a túlzott depi is hízlal. Nem értem azokat, akik pont akkor nem tudnak enni, amikor depisek.
2013. jún. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha valami nagy gáz történik haláeset,,szakítás ,betegség én se tudok enni. A stressztől pl. most kisérettségi meg ilyenek pedig kényzeresen ennem kell tanulás helyett :(
2013. jún. 2. 16:54
 10/10 Mura válasza:
Kill yourself
2013. jún. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!