Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagyok ilyen "nyomi"?...

Miért vagyok ilyen "nyomi"? Miért nem találom a helyem sehol sem?

Figyelt kérdés

Egész életemben nem volt egy barátom sem, de komolyan, még az oviban se játszott velem senki... A suliban egyetlen fiú volt, akivel elég jóban vagyok, de miatta azért szekáltak, mert a pasimnak nézték, meg azért, mert mellesleg diszlexiás, ami, megjegyezném, csak engem nem zavart. A középsuliban kilencedikben volt egy lány, akivel végre összebarátkoztam, ő is ilyen félénknek mutatkozott, sok közös témánk volt, meg minden, de tizedikre elment az osztályból, azóta pedig minden kapcsolat megszakadt, már utáljuk egymást. Én nem tudom, miért, de utálom az osztálytársaimat, minden kis beszólásuk, meg az, hogy tökre jól érzik magukat, érzékenyen érint, és szinte nincs olyan nap, hogy ne sírnék egyedül a suli tetőterében. Tök furának tartanak az emberek, hallom, ahogy, még a tök ismeretlenek is, összesúgnak a hátam mögött, és kinevetnek. Olyan csendes vagyok, hogy csak úgy egy közös beszélgetésben még nem igen hallhatott senki, és az is nagyon zavar, hogy mindenki azt akarja, hogy ne legyek olyan félénk... Miért nem találok valakit, aki olyan, mint én? Aki megértené a hülye kis fóbiáim, meg csak úgy végre igazi barátom lenne. Vagy aki nem akarna megváltoztatni, és nem hagyna el. Kitűnő tanuló vagyok, és komolyan, én szeretek tanulni, de ezt a dolgot is mindenki csak kiröhögi... Olyan egyedül vagyok, és ha nincs senki, akinek elmondhatnám a gondjaimat, szerintem egyszer csak szétrobban a fejem... Itthon sincs rendben semmi, anyáék állandóan veszekednek, hogy már inkább a karomat kezdtem el vagdosni körzővel, csak hagyják már abba.

Tavaly szerelmes voltam egy fiúba, aki (most már tudom) le se szart, pedig mindent megtettem volna érte! Ha kérte, mindig segítettem, még a kórházban is meglátogattam minden áldott nap, pedig nincs közel az épület. Ő is csak becsapni tudott...

Olyan szomorú vagyok, miért nem szeret senki? Miért van velem mindenkinek valami baja?



2013. márc. 2. 01:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Nem vagy nyomi, én is pontosan ugyan ilyen vagyok! Nem voltak barátaim soha, nem volt témám nagyon senkivel, mert attól féltem / félek mindig, hogy senkit nem érdekel, amit én mondok. A társaságot kerülöm, pedig buliba viszont szeretek járni! Ha gondolod írj levelet, és beszélgethetünk, vagy ha a közelemben laksz, találkozhatnánk is.

2013. márc. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

En is hasonlo vagyok hozzatok. Igaz baratnoim nem voltak. A legtobb "baratnom" csak kihasznalt. Csendesebb, visszahuzodobb vagyok, mint a tobbseg es utalom amikor valakit azert neznek le, mert nem annyira szep vagy nem oltozkodik a divat szerint. Ha gondoljatok irjatok levelet. En beszelgetnek veled, bar nehany evvel kissebb vagyok, mint te.

14\L

2013. márc. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

próbáld meg elfogadni magad, úgy sokkal több önbizalmad lesz, nem lesznek gátlásaid, örömmel fogsz az emberek felé fordulni.

aki kényszeresen AKARja hogy valaki végre barátkozzon már vele, annak általában idegesítő a kisugárzása, mert látszik hogy nagyon nyomul. legyél laza, érdekeljen a másik ember és hidd el magadról hogy értékes vagy és másokat is érdekelsz!

[link] ezt olvasd el ténylegj ó nekem is sokat segített.


amúgy nekem is vannak önértékelési gondjaim és nagyon nehéz tényleg elfogadni magunkat ilyenkor inkább egy "tökéletes" képre akarok hasonlítani, mert nekem az a vég lenne ha azt gondolnák rólam mások, hogy magányos és aszociális vagyok.

hány éves vagy? amúgy beszélgethetnénk facebookon ha szeretnéd, néha szeretek így chatelgetni :) én 15 vagyok

amúgy ezt én írtam: http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker.. ha talán érdekel

2013. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok, mivel tudom hogy az idegesítő ha nagyon nyomulnék az emberekre inkább bevetítek magamnak tulajdonságokat, tehát nem "olyan akarok lenni" hanem elhiszem hogy olyan vagyok és így nyerek egy kis önbizalmat, amíg megint nem esek mélypontra..
2013. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne foglalkozz azzal,hogy mások mit gondolnak rólad! Gondolj arra hogy te tanulsz,és sokkal többre fogod vinni mint a többi rib*.Fogadd el magad és mint említettem ne foglalkozz a mások véleményével.:)
2013. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!