Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megverni?

Kati Tibor kérdése:

Hogyan tudnám megverni?

Figyelt kérdés
Szóval az iskolában van egy fiu aki kb az egész osztály idegeire megyez a fiu egy nagyképü beképzelt fiu az osztályban sajna mindenkit megvert :( az a gond hogy már a lányok is kezdenek hozzá ffele vonzódni és nem azért mert jóképü mert nem az hanem az ereje miatt nem mondom hogy nagyon erős de erős ezért arra az elhatározásra jutottam hogy összehivom a barátaimat akiket már megvert és megpróbálom arra az elhatározásra birni őket hogy tartsanak velem és majd együtt móresre tanitjuk igen ám csak ezel az a baj hogy a barátaim nem mernek kiállni ellene igy hát egyedül maradtam csak anyi a baj hogy nem tudom hogyan gyözhetném le mert ez a fiu erősebb mint én de nekem mindig is előnyömre vált a gyorsaságom és a fürgeségem nem vagyok valami izmos alkat de nagyon gyors vagyok és nagyon fürge(ja és még kix-box-olni is tudok) hogy tudnám legyőzni ezt a fiut ez a fiu elégé lomha testalkatu ugyértem nem nagy a kitrtása velem elentéttben.Hogy tudnám legyőzni ezt a fiut mert már nekem és a barátaimnak is nagyon elege volt ebből a fiu-ból és ha legyőzném akkor megtudnám mutattni hogy nem is olyan erős ez a fiu hogy én mégerősebb vagok tőle.Szóval hogyan tudnám legyőzni kérlek segitsetek.
2013. jún. 2. 08:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy drága kérdező?

Mi lenne ha az idióta "falu bikáját" nem azzal akarnád legyőzni hogy te még nagyobb idióta falu bikája leszel?

Kutya harapást szőrével? A srác beképzelt , nagyképű... és mégis mindenkinek az idegeire megy ennek ellenére a lányok kedvelik... hát ez furán hangzik...

Mellesleg nagyon etikus összeszedni 5-6 embert azért hogy egyet összeverjetek...

2013. jún. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Figyelj ahogy látom neked még nem volt ilyen a suliban mert ha lett volna akkor megértetted volna azt a mit irtam -.-
2013. jún. 2. 08:43
 3/15 Problem? ***** válasza:
Én anno mikor általánosba jártam nálam ugyan ez a szitu volt csak azzal a különbséggel hogy ők 4 en voltak suli után egy az egyben lejátszottam a gyerekkel rendőrségi ügy felfüggesztett börtön gondold végig az én sztorim alapján megéri-e.
2013. jún. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
hany eves vagy? vagytok?
2013. jún. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Általános iskolásként hogy a fenébe kaphattál felfüggesztett börtönbüntetést?


Kérdező,ne süllyedj le a szintjére. Ha esetleg újra meg akar verni,annyit tehetsz,hogy megvéded magad,de ne kezdeményezz semmiképp!!!

2013. jún. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Problem? ***** válasza:
Év vesztes voltam betöltöttem előtte nyáron a 14. életévemet.
2013. jún. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha az osztályodba járó lány lennék, és meghallom, hogy csak négyen-öten tudtátok leverni a srácot, titeket gyáva sza.rnak tartanálak, a másikat meg szegény kis áldozatnak, akinek egy kis vigasztalásra van szüksége...

Ugye érted?


Másrészt meg lejöttünk a fáról, nem attól leszel valaki, hogy kit tudsz megverni, ki az erősebb, ki pisil messzebbre, vagy ki köp nagyobbat. Gondolom, csupa mucsai paraszt jár hozzátok az osztályba.

Szánalmasak vagytok.


Az úgy viszonylag OK, ha rád támad, te meg megvéded magad, és összecsomagolod a nagy darab srácot. Ha már egyszer kix-box (sic) edzésre jársz... nem lehet akkora dolog visszaütni. Lehet, még meg is lepődne elsőre.


Az gyáva dolog, és csak annak az elismerése, hogy négyen tudjátok csak felvenni vele a versenyt, ha összeálltok ellene ennyien.


Esetleg érdemes lenne kulturált ember módjára elintézni a dolgot.

14 éves kor felett fel kell jelenteni a kis kötsögöt, és akkor nem lesz vele gond egy darabig. Az a minimum, hogy az iskolából eltanácsolják. Összefogtok a szülőkkel és a tanárokkal, és pikk-pakk el lehet tüntetni, szeptemberben már nem is kell vele találkozni többet.


14 éves kor alatt ugyanezt, csak rendőri feljelentés nélkül. Ugyanúgy el fogják tanácsolni az iskolából (magyarul kicsapják), ha három fegyelmit összeszed.


A csajokról meg annyit, hogy ha nekik elég annyi, hogy ő a legerősebb az osztályban, és mindenkit lever, hát értük se érdemes kaparni... Legfeljebb majd őket is megcsapkodja rendesen, ha nem akarnak szo.pni. :P

Ennél biztosan többet tud felmutatni, ha minden lánynak ő jön be. Mondjuk van még ez meg az, amit nem árultál el. Esetleg jól is néz ki, jól is tanul, jófej, vagy mindez egyszerre.


Foglalkozz az egy-két évvel fiatalabb csajokkal (feltéve, hogy nem pl. hatodikos vagy, akkor bőven ráérsz a lányokat kergetni), ők már attól el fognak ájulni, hogy egy idősebb srác mozdult rá. Nagyobb esélyed lesz.


Nyáron meg kapd össze magad, csináltass valami rendes frizurát, kicsit gyúrjál, rendesen járj el az edzésekre, és vedd is komolyan, szedd össze magad tanulás terén, és ősszel visítozni fognak a csajok, ha meglátnak.

Nyáron meg egyszerűbb őket becserkészni, ha összefutsz velük, mert csak te vagy ott, a nagy darab srác meg nincs.

2013. jún. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Te nem ismered az írásjeleket?
2013. jún. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért is akarod megverni? Esetleg azért mert megvert téged is? Ha nem, akkor nem értem ezt az indulatot felé. Vagy talán irigykedsz a "sikereire"? Féltékeny vagy, hogy a lányoknak bejön? Ezért szeretnéd megverni, hátha sikerrel jársz és téged fognak a lányok kedvelni (elég szomorú, hogy ez jön be a lányoknak mostanában)? Hány éves is vagy? Elég fiatalnak tűnsz a gondolkodásod alapján. Én biztos nem mennék bele ilyesmibe. Főleg a önöm sikereit hajhásznám. Lehet másféleképpen is kivívni mások figyelmét. Csak gondolkozz rajta nyugodtan. Biztos eszedbe fog jutni pár dolog.:)
2013. jún. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Ha jar kix box ra akkor csak annyit csinalj hogy ved ra hogy o usen eloszor,onnantt nyert ugyed van,mivel o uttet onvedelem,rendorseg nincs mit tegyen az iskola vezetosege hat ott mar mas a helyzet,ezen kivul vanegy indokod gatyaba razd,de nekem eleg lenne annyi is hogy a barataimat bantotta, nem erdemes a fentiek tanacsait szamba venni mert szerintem ezek nem tudjak milyen ez,neha ki kell allnod magadert es tarsaidat,ne hadj magad mert ez csak fokozodik nyolcadiban mar terrorizalni fog hid el tudom milyen.
2013. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!