Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is gyakran fél attól,...

Más is gyakran fél attól, hogy egyedül marad?

Figyelt kérdés
Sokszor rám tör az érzés, hogy egyedül fogok maradni a világban, és senki sem fog velem törődni. Vannak barátnőim, igaz egyre ritkábban tudunk találkozni, van párom, szüleim, testvérem.. mégis attól rettegek állandóan, hogy a barátaim "elkopnak", a párom elhagy, a szüleim meghalnak (betegeskednek), a testvéremnek, meg lassan külön családja lesz. Mit tegyek, hogy élvezhessem a jelent és ne a jövőn rágódjak? Más is fél ettől? Általában, ha egyedül vagyok akkor törnek rám ezek a gondolatok, sokszor sírok is.
2013. jún. 4. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. Én tudom, hogy egyedül maradok és ezt pozitívumnak fogom fel. Nem lesz ott a sok csicska és nem kell senkit sem elviselnem.
2013. jún. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fiatal koromban én is így voltam, de elmúlt, és most már kifejezetten szeretek egyedül lenni. Kell, hogy az ember egy kicsit elszakadjon a külvilágtól, másrészt pedig önállóság, némi magabiztosság kell ehhez.

Ha mélyebb gondolatokba szeretnék belemenni, már most is egyedül vagy, mint mindenki, erre majd idővel rájössz/megtapasztalod. És ezt nem a szó szoros értelmében kell venni.

2013. jún. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!