Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem írt még...

Szerintetek miért nem írt még rám?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy megtetszett egy fiú.Szerintem én tetszettem neki mert mosolygott amikor beszélgettünk,kérdezgetett felőlem,és mondta hogy csinos vagyok.Meg is kérdezte,hogy hogyhogy nincs barátom erre én azt válaszoltam hogy nem tudom.Aztán én is megkérdeztem, hogy neki van-e barátnője mire azt felelte hogy van de nyitott kapcsolatban élnek.Meg is kérdezte,hogy mi a nevem mert be szeretne jelölni facebookon.Be is jelölt csakhogy azóta nem írt rám.Nem vagyok egy olyan lány aki szétrombolna egy kapcsolatot de úgy gondolom hogy attól még lehetne ismerkedni.Szerintetek azért nem írt rám mert szeretheti a barátnőjét vagy egyszerűen nem tetszhettem neki eléggé?
2013. jún. 16. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
3. Vagy nincs hozzá bátorsága.
2013. jún. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És akkor rá is írhatnék?Nem szeretném hogyha úgy venné hogy nyomulok.
2013. jún. 16. 23:08
 3/9 anonim ***** válasza:

4. Vagy eltett tartalékba :/

Én a helyedben nem foglalkoznék vele tovább és ha keres, akkor is elküldeném. Nem érdemes ilyen alakokkal foglalkozni, komoly kapcsolat nem lesz belőle (már ha azt szeretnél).

2013. jún. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Huh ez a valasz most hideg zuhanykent ert.De koszonom a valaszodat :)
2013. jún. 17. 11:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is úgy lehet, ahogy a 3-as válaszoló írta.

Ez a "van barátnőm, de nem komoly" annyira jellemző, ezt jelenti: van barátnőm, de te még beleférsz hébe-hóba. Figyeld meg, amikor olyan alkalom lesz rá, hogy ő valamiért ráér, akkor fog neked írni. De akkor nem kellene foglalkozni vele.

2013. jún. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat :)pedig nem úgy nézett ki hogy ilyen fiú lenne :/ és ha esetleg otthagyja a barátnőjét és azután ír?Bár tényleg nem szeretném hogy emiatt a másik lány szenvedjen :/
2013. jún. 17. 17:05
 7/9 A kérdező kommentje:
Akinek esetleg van még tanácsa írhat nyugodtan :)
2013. jún. 19. 16:11
 8/9 anonim válasza:
sz@rd le azt a hülyét, én hím nemű vagyok, és még én is nagyon lenézem az ilyen strici barmokat... Ha annyira kell neked, kelts valamilyen formájú feltűnést, hogy milyet, azt rád bízom, de szerintem az efféle személyeknek csak az számít, hogy legyen rajta lyuk, viszont súlyfelesleg ne... az alap kérdésre válaszolva, tényleg azért nem írt rád, mert későbbre tartogat, esetleg még tőle is megérdeklődhetnéd, hogy akkor pontosan mi a tök baja van neki veled, vagy nincs, én mondjuk sorba pattintottam le magamról 3 k*rvát, ugyan ilyen mentalitásúak voltak, mint az a "fiú"
2013. júl. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Huh ez aztán kiadós volt :) Köszönöm szépen az őszinteségedet :) valahogy kiderítem hogy mik a szándékai velem.Ha nem sok akkor tényleg hagyom az egészet :)köszi a válaszodat :)
2013. júl. 1. 01:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!