Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vagyok így ezzel...

Csak én vagyok így ezzel (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

A mai modern világban semmiben sem bízok meg igazán.Amióta megtudtam,hogy a mekis hamburger (és még sok más étel/ital pl,tudtátok,hogy trágyából tudnak bort készíteni?) milyen szemetekből készül azóta mindenben kételkedem.Anno volt ez a H1N1 oltás is például , rengetegen abba haltak bele nem is magába a betegségbe.És még rengeteg példát feltudnék hozni.Honnan tudom,hogy a víz amit iszok tényleg egészséges és vegyszermentes ?Vagy a gyógyszerektől tényleg meggyógyulsz?Jó ehhez kétség nem férhet a betegségből kigyógyít de mi van a mellékhatásokkal?Egy férfi régebben kiszámolta,hogy annyi cseresznye pudingot termeltek egy évben világszerte a cégek ,hogy akkor a föld háromnegyedének cseresznyefákból kellene állnia.Lehetséges,hogy a főbb hatalmak szánt szándékkal ítélik lassú halálra az embereket ?

Ez persze csak spekuláció nagy igazság alapot nem adnék a leírtaknak , a bizonyításához igazából egy labor kellene meg szaktudás,meg egy jó pár év.Nem vagyok mániákus a kérdést ez a cikk ihlette:

[link]



2013. jún. 15. 20:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És bocsássatok meg ha rossz kategóriába írtam ezt a kérdést de nem igazán tudom ezt hova tenni.
2013. jún. 15. 20:39
 2/12 A kérdező kommentje:
Ó és még mielőtt jönnének a háborodott kommentek pl:Ezt a baromságot,kezeltesd magad." Attól még mert nincs bizonyítékom arra,hogy ez igaz , még nem jelenti azt,hogy nem igaz mivel neked sincs bizonyítékod arra,hogy ez nem igaz.Szóval várom a válaszokat.
2013. jún. 15. 20:42
 3/12 anonim válasza:

A pudingban persze hogy nem igazi a cseresznye ez tuti.

Ez kicsit paranoid, de elvileg az amerikai kormány azon is dolgozik hogy az emberekbe kutyachiphez hasonlóan chipet ültetnek majd hogy megtalálják őket... Kezdetben valszeg az lesz a duma h ez jó nekünk hiszen ha elrabolnak megtalálnak ezáltal, vagy így megtalálnak egy gyilkost de gondolj bele...

Na mindegy érdekes utópiát írnék ebből, most megihlettél.

2013. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok paranoiás,nincs üldözési mániám meg semmi ilyesmi.De engem is megihletett a téma és szeretnék egy kicsit foglalkozni vele.
2013. jún. 15. 21:11
 5/12 Bruce_Wayne ***** válasza:
nem vagy paranoiás,temérdek hazugság és titok van még rejtve az emberek elől,a tv a politika és a vallás mind mind arra hivatott hogy leplezze mi zajlik a háttérben.Remélem hamarosan egyre többen "felébrednek" hozzád hasonlóan.
2013. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jó a cikk.


Az én meglátásom is az, hogy túlságosan egy aljas és érdekhajhász világ ez ahhoz, hogy bármiben is bízni lehessen és hogy elhiggyük azt, hogy a felső hatalmak érdeke megegyezik a közérdekkel.


Ahogyan a magánszférában és a privát életben léteznek titkok, burkolt szándékok, palástolt érdekek és rejtett kapcsolatok, pont úgy léteznek mindezek globális szinten is, ahol ráadásul sokkal nagyobbak a tétek.


Nem paranoia az efféle nézőpont, akkor volna paranoia, ha valaki betegesen foglalkozna a témával és elfajult pánikban élne, viszont akire ez nem érvényes, az pusztán tisztában van azzal, hogy egyrészt az emberi természet galád, másrészt pedig a felszínen soha nem látszik az, ami a dolgok alján van.

2013. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

".Lehetséges,hogy a főbb hatalmak szánt szándékkal ítélik lassú halálra az embereket?"


Pontosan ahogy írod. Ezért vagyunk már több, mint hétmilliárdan a bolygón, és 2050 környékén pedig majd' tízmilliárdnyian leszünk.

Vajon kiknek áll érdekében a cseresznyepuding?

2013. jún. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon parás ám!:(
2013. jún. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"rengetegen abba haltak bele" -- aha, érdekes, miért nem lehetett sehol hallani, még csak pletykalapokban sem, hogy tízezrek haltak bele az oltásba? Ja, talán mert ez csak neked, meg még pár paranoiás, túlzott nagy képzelőerővel megáldott embernek a képzeletében létezik?


De kérdezek én is valamit!

Honnan tudod, hogy a haverod házi pálinkája iható-e, és véletlenül nincs-e benne metil-alkohol? Honnan tudod, hogy a kertből frissen leszedett gyümölcsben nincs-e valami halálos kórokozó? Honnan tudod, hogy a háznál elkészített disznóhús nem tartalmaz-e parazitákat? Folytassam?...

2013. jún. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sehol sem lehetett hallani?Inkább csak te sehol sem hallottál róla:

http://www.youtube.com/watch?v=BqyVgLvVqjE

http://www.youtube.com/watch?v=0kQsHRcZPhA

[link]

[link]

2013. jún. 19. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!