Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek helyesen döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyesen döntöttem?

Figyelt kérdés
Hónapok óta bele voltam zúgva egy srácba.Találkoztunk is párszor,és amikor rákérdeztem hogy nem-e próbálhatnánk meg,azt mondta hogy még a volt barátnőjét szereti.4.találkozás után 2 hétig könyörögtem,hogy találkozzunk,de nem akart,mert nem volt ideje,közben találkozott 1x a volt barátnőjével.Én erre ráuntam,és találkoztam egy másik sráccal.Már pár éve ismerem,és sikerült tegnap összejönnünk,de a másik srác viszont haragszik rám.Vissza sem ír facebookon,tegnap este azt írta utoljára hogy fölösleges beszélnünk.Ti mit írnátok az első srácnak a helyemben?
2013. jan. 26. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Semmit. Minek írnál neki bármit is?

Miért van a nőkben ez a ... reagálási kényszer? Mindig azt akarjátok hogy a tietek legyen az utolsó szó akkor is amikor értelmetlen már bármit is mondani...

2013. jan. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mit szóltál volna ha egy lány ezt csinálja veled? ettől függetlenül még beszélnél vele?
2013. jan. 26. 08:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Le akart koptatni, most sikerült.

Miért írna vissza? Lehet, hogy nem is haragszik.

2013. jan. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem írnék. (Nő vagyok.) Megmondta, hogy még a volt barátnőjét szereti, te meg még erőltetted a találkozást. Nagyon rámenős voltál, ami a pasiknak nem jön be. Ráadásul már össze is jöttél egy másik sráccal. Nem értem, hogy akkor minek bonyolítani az elsővel a dolgokat. Hagyd a francba, és érezd jól magad a barátoddal.
2013. jan. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de igen,haragszik.1 éve ismerjük egymást,és minden nap beszéltünk.Reggel,délben,este.és ha nem haragudna,akkor tuti írna
2013. jan. 26. 08:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Most őszintén, mit jelent neked az a srác? Mi közöd van úgy en bloc hozzá? Mit érdekel, hogy más mit gondol? Most őszintén? Feleslegesen rágod magad olyanon, amin nem kéne.


Eddig olyan nélkülözhetetlen volt az életedben? Nem hinném, sok közötök nincs egymáshoz. Akkor meg? Ha haragszik? Ki a francot érdekel?

Szerinted őt érdekli, hogy mi van veled? Nem hinném, téged miért érdekel, hogy a másik mit érzet/gondol. Semmi közötök egymáshoz. Szard le a másikat.

2013. jan. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó,köszi:)
2013. jan. 26. 09:05
 8/8 anonim ***** válasza:
ne fuss feleslegesen utána.haragudjon,te meg érezd magad jól a barátoddal és pont
2013. jan. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!