Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhamarkodottan döntöttem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhamarkodottan döntöttem, vagy helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel másfél évet voltunk együtt annak idején, de végül szakítás lett a vége. A jó viszony megmaradt a közös baráti körnek és a normális befejezésnek köszönhetően így viszonylag sokat találkoztunk a szakítás után is. Ez idő alatt semmi szex vagy egyéb kapcsolatra hajazó dolog nem történt, de mint barátok sokat voltunk együtt és jól éreztük magunkat. Én 10 hónap után megismerkedtem egy lánnyal akivel elkezdtem találkozgatni és épp ezért a volt barátnőmnek megmondtam, hogy a közös estéket hanyagolni kéne és elmondtam miről van szó. Ezen ő akkor nagyon kiakadt, sírt élőben, telefonon keresztül, kérte hogy adjak neki egy esélyt, megígérte hogy minden jobb lesz mint azelőtt én pedig úgy éreztem komolyan gondolja és ezért őt választottam. Az együtt töltött újabb idő fél évig tartott, ennek első 3 hónapja mesés volt, jobb mint a másfél éves kapcsolatunk valaha is, azonban a második fele egyre rosszabbá vált. Egyre kevesebb együtt töltött idő, heti egy együtt alvás, utána pedig ébredés utáni hazarohanás, de így nyárra eljutottunk oda hogy 3 hete nem aludtunk együtt és 2 hete nem volt szex annak ellenére, hogy szabadideje bőven van és ráérne. A kapcsolatunk délutáni 2-3 órás találkozókra alakult át amit én sokszor szóvá tettem és próbáltam megtudni az okát de soha nem tudtam meg semmit se. Korábban nem voltak viták így az elhidegülést nem tudtam minek betudni. Emiatt, hogy a kapcsolatunk egy érezhető romlásnak indult és nem tudtam meg az okát én is sokkal idegesebbé váltam és a viták száma is megnőtt így az egyik után a barátnőm beszámolt róla, hogy mérgében az exét felhívta és találkoztak. Ezen nagyon kiakadtam ugyanis a volt barátja egy gátlástalan és nyomulós személy aki amikor csak lehetősége volt rá igyekezett visszaszerezni a barátnőmet, de a barátnőm megígérte többször nem fordul elő. Ennek ellenére a múlt hétvégét a barátnőm a nővére és a nővére baráti körével töltötte Siófokon ahol ott volt ez a bizonyos ex is. Engem amúgy meg sem hívtak és annak ellenére hogy nem örültem neki, hogy együtt lesznek egész hétvégén az exével, elment. Megígérte, hogy felhív esténként és amúgy sem kell aggódnom. Ennek ellenére egész hétvégén nem keresett én pedig szándékosan nem akartam őt zaklatni. Vasárnap jött haza még akkor sem próbált velem beszélni, egyedül hétfő délelőtt jutott eszébe, hogy felhívjon. Miután nem voltam túl jókedvű a hétvége után még ő volt felháborodva, hogy mi is a problémám miért nem vagyok kedves, sértődötten letette a telefont. Ezek után visszahívtam és próbáltam vele beszélni megkérdezni, hogy mikor találkozunk legközelebb és rögtön kifogással jött, mondván hogy a szüleivel van dolga és nem tudja mikor ér haza. Mondtam neki, hogy mindegy, erre megígérte hogyha hazaértek akkor felhív. Este 7 magasságában hívott fel amikor is közölte hogy épp abban a pillanatban hívta fel őket egy vidéki rokon hogy másnap a városban van dolga és náluk töltené az éjszakát és a vendég miatt semmiképp nem lesz jó a találkozó aznap. Ekkor már nagyon gyanús volt a sok kibúvó így nem túl korrekt módon de elsétáltam a házuk felé ugyanis negyed órányira lakunk egymástól hogy megnézzem ezt a bizonyos ismerőst, hogy valóban ott lehet-e. Mivel korábban már találkoztam vele, tudtam milyen autót is kell keresnem a ház előtt és természetesen a környéken sem találtam olyat. Leültem az utcában és kb 1 óra után láttam meg, hogy a bizonyos ex akit már említettem a barátnőmék házából jön ki 11 óra magasságában. Ezen nagyon kiakadtam ugyanis egyértelművé vált minden, miért hidegült el a barátnőm, miért nem vagyunk együtt többet, így hazafelé felhívtam és megemlítettem neki hogy kit is láttam az utcán, természetesen véletlennek beállítva. Először tagadott majd beismerte, hogy a délelőtti nem túl kedves telefonbeszélgetés miatt hívta át az exét hogy mint korábban beszélgessenek. Nagyon kiakadtam és megmondtam neki, hogy befejeztem ennyi volt, ezt követően egy fél óra után visszahívott és akkor már a történet az volt, hogy valójában nem ő hívta át hanem a barátnőm szülei ugyanis valamit áthozott nekik és utána kicsit ottmaradt. Szerintetek ennyi véletlen együttállása, vagy az lehet itt amit én is gondolok, hogy a barátnőm és a volt barátja már egy ideje kavartak a hátam mögött és ennek a megkoronázása volt a siófoki buli a leleplezett találkozó pedig csak a hab a torán? Hiba volt azonnal megmondani neki, hogy ennyi volt, vagy jól döntöttem?
2011. júl. 12. 04:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hiba volt ennyit várni. Jól döntöttél. Eljátszotta a 2. esélyt. Nem tudom, mit akarnál még tőle, vagy ő tetőled. Szerintem neked is csak jobb lesz, ha ez a szakítás végleges, és hanyagolod őt, meg kerülöd a vele való kontaktot. Lesz más lány, aki értékelni fogja a törődésed.

(L/25)

2011. júl. 12. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egyetértek az előző hozzászólóval. 19/L
2011. júl. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elég egy szemét, ezek nem véletlenek voltak :( már 100 h. kavart hamarabb is mikor még nem tudtál róla
2011. júl. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 KaTriinn ***** válasza:
Teljesen jól döntöttél. Ilyenekkel nem kell szabad foglalkoznod. Még a drága idődet sem kell rá pazarolni. Szerintem az lesz a legjobb, ha minden téren szakítasz vele. Barátilag is.Szerintem nincs szükséged egy ilyenre!! Jobb az ilyet kerülni!
2011. júl. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jól döntöttél és nem elhamarkodtad,hanem inkább elhúztad.

A Balcsis történet eléggé egyértelmű.

Egy nagy pofon azért járna a csajnak.

Teljesen tiszta,hogy csalt téged.

2011. júl. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Inkog Nito ***** válasza:
A leghelyesebben jártál el.
2011. júl. 14. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 19. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!