Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek helyesen döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyesen döntöttem?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy én és a párom már 1 éve együtt vagyunk.Kb. Fél éve voltunk együtt, amikor pettingeltünk először.És minden nagyon jó volt, egészen mostanáig.Mostanában alig van előjáték, szerintem nem több 10 percnél.És vár, amikor én még mondom, hogy legyen több előjáték, de érzem, hogy ő már csinálná és ez nagyon idegesít.Magyarul sürgetést érzek.És ha nem vagyok elég nedves, én érzem magam rosszul.Már mondtam neki, hogy húzzuk el a dolgot, mármint az előjátékot, és mindig azt mondja, hogy jó, minden másképp lesz, de következőleg megint rohan mert neki már 5 perc alatt feláll.Aztán a csiklómat is rosszul ingerli, fáj.Erre azt mondtam neki, hogy akkor egy darabig egyáltalán nem pettingelünk, aztán ha tud várni és utánanéz a neten, hogy hogy kell, akkor újrakezdhetjük.Én meg addig felvedezem, hogy nekem mi a jó, tehát maszturbálni fogok.Szerintetek jól döntöttem?
2012. nov. 30. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem döntöttél jól! Együtt tanuld meg vele a testedet és ne zárd ki belőle.
2012. nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hát ha az előjátéknál mindig siet, az úgy nekem nem megy.Kivsit görcsös is vagyok sajnos.
2012. nov. 30. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem gáz, ha nem érti meg, hogy neked ez így nem jó.

Jól döntöttél, én megértelek.

2012. nov. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha picit bevállalósabbak vagytok én javasolnék egy kis 69ezést.Sajnos nem tudtam kivenni h behatolás is van e vagy csak petting.Egy lánynak nagyon fontos az elöjáték föleg ha nem rutinos még a szexben.Mondjuk én azért nem a netre küldtem volna informálódni,meg kicsit lehet erös volt h elöbb tanulja meg csinálni,ugyan is erre szerintem csak ráérezni lehet.De jó ha mondod neki hogyha fáj valami.Én magam sosem voltam az önkielégítés hive de ha neked igy jobban megy a saját magad megismerése akkor segíthet.De áthidaló megoldásnak a 69et javaslom!
2012. nov. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

abból nem lesz problémád ha maszturbálsz és te magadnak is kipróbálod hogyan a jó és megismered a tested

neki meg mutasd meg hogyan csinálja ő, segíts neki, amikor a csiklódat simogatja, szerintem ő is élvezné, ha látná, hogy jó neked, ez mehet legközelebb előjátéknak

2012. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz!Behatolás még nem volt, ezért akarom azt, hogy előbb a petting menjen jól, mert ha már a pettingnél nem oké valami, akkor mi lesz a szexnél?Egyszerűen begörcsölök, mert érzem, hogy ő már haladna.Ezért akarom egy darabig pihentetni a dolgot.
2012. nov. 30. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!