Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan lány, akit nem...

Létezik olyan lány, akit nem bűvöl el valami sztár, nem rajong senkiért?

Figyelt kérdés

Kicsit a tököm kivan azzal, hogy minden lány odavan valami hírességért... Nem irigykedésből mondom, csak mert ez is egyfajta fokmérője az értelmi szintnek(én magamat nem tartom átlag felettinek), és rossz látni hogy ennyien beállnak a média hatása alá...:(

Én olyan lányt szeretnék, akinek önálló gondolatai vannak, értelmes, okos, nem befolyásolható... Csak sajnos alig van ilyen:(


2013. jún. 21. 14:10
1 2
 1/14 anonim válasza:
én nem értem mi jó van abban hogy egy elérhetetlen iránt vágyódunk.. hülye dolog..és gyerekes :)
2013. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bocsi lányok, rosszul fogalmaztam meg a végét: "alig van ilyen" helyet úgy értelmezzétek, hogy alig találkoztam még ilyennel.
2013. jún. 21. 14:31
 3/14 anonim válasza:
egyetértek veled!!! szerintem is szánalmas és érthetetlen dolog ez de ha valakinek ez a jó...:D (elsővoltam)
2013. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Sok lány van így,és főleg a tinik.Talán mert vonza őket az elérhetetlen.Egy fajta kihívás nekük.Viszont ha egy hírességet bálványoznak fiatalon,és nem kezdik el a pasizást,az még mindig jobb.Ez a véleményem.Én sem bízom a fiúkban.
2013. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tojáshéjjas s€ggű koromban volt ilyen,viszont most is van egy bálványom,egy pasi,aki pár háztömbnyire lakik tőlem!
2013. jún. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A legtöbben úgy 16-17 éves korukra szerintem kinövik. Legalábbis az általam ismert közösségben, ennyi idősen már csak elvétve akadtak fanatikus rajongók. Nem tudom hány éves vagy, de ha még kamasz korban jársz, akkor megnyugodhatsz, hogy egy két év, és a kortársaid nagyot változnak.
2013. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.:S
2013. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Pont hogy 18-22 éves lányokról van szó...
2013. jún. 21. 17:50
 9/14 anonim ***** válasza:
akkor bocsáss meg, de nem valami jó társaságba jársz. talán jót tenne a levegő változás. :)
2013. jún. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Oooo itt az élő példa senkiért nem rajongok betegesen sőt sehogysem tetszik a film,zene megnézem meghallgatom és ennyi nem ábrándozok a lehetetlenről

16/L

2013. jún. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!