Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan lány, akit nem...

Létezik olyan lány, akit nem bűvöl el valami sztár, nem rajong senkiért?

Figyelt kérdés

Kicsit a tököm kivan azzal, hogy minden lány odavan valami hírességért... Nem irigykedésből mondom, csak mert ez is egyfajta fokmérője az értelmi szintnek(én magamat nem tartom átlag felettinek), és rossz látni hogy ennyien beállnak a média hatása alá...:(

Én olyan lányt szeretnék, akinek önálló gondolatai vannak, értelmes, okos, nem befolyásolható... Csak sajnos alig van ilyen:(


2013. jún. 21. 14:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sok ilyen lány van (én is). De nem biztos, hogy érted rajonganak.
2013. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én aztán nem vagyok olyan...
2013. jún. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem értem,mi a rossz abban hogy hírességek tetszenek. Nekem is van jópár színész aki le tud nyűgözni,nem csak az alakításával de a kinézetével is. Ettől függetlenül az utca átlag férfiúi is tudnak ugyanilyen hatást tenni rám :) Nehogy azt hidd hogy a bálványozott hírességek a "vetélytársaid" és olyannak kellene lenned mint ők,szerintem legtöbben úgy vagyunk vele hogy ha megjelenne személyesen az illető és megismernénk,kiábrándulnánk belőle mert mást képzeltünk el és inkább választanánk egy akármilyen átlagos srácot ;)

19/L

2013. jún. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

15-17 évesen én is szerelmes voltam egy zenészbe. ezen sztem minden tinilány átesik, van egy bálvány, akit tökéletesnek lát. az igazi, elérhető fiúk nem is érdekeltek.

aztán amikor jött egy srác 17. évem vége felé, akkor egy csapásra megszűnt a nagy rajongás, és minden szeretetem a barátom felé irányult. úgy tűnik, akkor értem meg arra, hogy hús-vér pasit szeressek nagy szerelemmel :)


nem is bánom igazán, egy gimis kislánynak még teljesen felesleg úton-útfélen kefélgetnie meg pasiznia.


ma is vannak olyan színészek, zenészek, akikre azt mondom, h nem lennék ellene, ha eltölthetnék velük egy kellemes napot, de szerelemmel a kizárólag a páromat szeretem, nem bálványozok ismeretlen, kizárólag képernyőn látott sztárokat.

2013. jún. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!