Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti mit szóltok ahhoz, hogy...

Ti mit szóltok ahhoz, hogy Keresztes Ildikót Tóth Gabi váltja az X-Faktorban?

Figyelt kérdés

Keresztes Ildikó:


[link]


[link]


Tóth Gabi:


[link]


[link]



2013. jún. 19. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülök. De a Ferót sajnálom a legjobban, hogy ő már nem lesz mentor.
2013. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyik szemem sìr,hogy nem làthatom szombatonként a tv-ben,de a màsik nevet,hogy több ideje lesz a karrierjére,az ùj lemezre,fellépèsekre,ahova annyiszor megyek ahànyszor csak tudok.

Viszont nem örülök,hogy a Geszti maradt,mert így màr nem ugyanaz...vagy mind a négynek maradnia kellett volna vagy egyiknek sem.

2013. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
én másik részről sajnálom Tóth Gabit, hogy a nevét adja egy ilyen hulladék műsorhoz...nem maga a műsorral van baj, hanem azzal, hogy már minden évben van, és a magyar popzene színvonala annyira mélyen van...Tóth Gabi még úgy "tört fel", hogy nem nagyon támogatta őt a megasztár. ezzel szemben az xfaktor konkrétan az összes döntőst támogatja, ergo semmi értelme nincs megnyernie 1 embernek, mert úgyis mindegyikből celeb lesz(mivel a legtöbb ember csak azért jelentkezik, és nem rendelkezik semmilyen zenészi ambíciókkal, például nem képes dalszöveget írni, és megíratja mással...vagy nem ért a hangszerekhez..általában ez ritkább)
2013. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel.
2013. jún. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Remélem, jó mentor lesz Gabiból:) Szeretem Ildikót, de mentornak nem volt a legjobb:S
2013. jún. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
20%
cigány
2013. jún. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, árad belőled az értelem...
2013. jún. 27. 11:26
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

6-os!Te normális vagy?Mert biztos nem!Hogy lenne már roma bármelyik is!!??Nézd meg mindkettő szüleit,szokták őket mutatni!Az meg,ha konkrétan az Ildire gondolsz,akkor tájékoztatlak,hogy ő erdélyi születésű MAGYAR,te nagy ész!

-_-

2013. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Egyiket sem szeretem, Ildi is túljátsza a szerepét, Gabiról nem is beszélve!!! Ha mindenképpen közülük kell választani, akkor inkább Ildi maradt volna. Gabi annyira irritál, hogy nem hiszem, hogy ezt a szériát nézni fogom. Miatta!
2013. júl. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Nem tudom mit szóljak, szerintem Keresztes Ildikó néha már túljátszotta magát. Tóth Gabival nincs semmi bajom, majd meglátom milyen lesz.
2013. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!