Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom szakított velem mert megunt és ki szeretett belőlem... Mi lehetett ennek az oka?

Figyelt kérdés
Sziazstok a volt barátom szakított velem azértmert megunta hogy sokszor együüt vagyunk és ki szeretett belőlem 3-nap alatt én mondtam neki hogy ien nincs mert egy emberből nem lehet ki szertni 3-nap alatt de ő csak azt mondta hogy nem szeret és nemakarja ujrakezdeni a szakításun óta állandóan a haverjaival van.....mi lehet itt a baj???segítsetek...:(
2008. máj. 25. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:

3 napig voltatok együtt?

Akkor valószínűleg rájött, hogy mégsem teljesen olyan vagy, mint aminek elképzelt.


Ezért ne hibáztasd se magadat, se őt. Inkább most, mint évek múlva, amikor már mélyen benne vagytok.

2008. máj. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Három nap alatt tényleg nem lehet kiszeretni senkiből, csak szerintem most lett elég erős benne az elhatározás, hogy szakítson veled.

Az oka az lehetett, hogy rájött arra, hogy még "élni" szeretne, vagyis a haverokkal bulizgatni meg ilyesmik.

Ne emészd magad miatta, mert ez tuti nem a te hibád volt! Inkább próbáld meg te is a saját életedet élni :)

2008. máj. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meleg.
2008. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet,hogy érettebb partnerre vágyott,aki tud is helyesen írni
2008. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a POFÁTLANSÁGNAK IS VAN HATÁRA NEM KÉRT MEG RÁ SENKI HOGY ÍROGASS.....
2008. máj. 25. 18:38
 6/8 anonim ***** válasza:
3 nap alatt azt is kétlem, hogy valakibe belé lehet szeretni Ha érezte, hogy nem fog muködni, jobb az elején szakítani, sokkkal könnyebb, mint erőltetni és utána belehalni a szakításba.
2008. máj. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsi 8 hónapig jártunk és 3 nap alatt szeretett ki belőlem...
2008. máj. 25. 19:08
 8/8 Voguelilias ***** válasza:
Velem is ugyanez történt 3 évvel ezelőtt. 3 hónapig voltam a sráccal elment osztálykirándulásra ahol mint kiderült az osztályfőnöke cserébe 3 napot igazol neki ha ő küld magáról képet. Ezen persze felháborodtam. De kirándulás után eltelt talán 3 nap és msn-en közölte, hogy ELMÚLT de ő nem szakított velem. Ami "szerelem" elmúlik 3 nap alatt az sose volt az!!!!! Ugyh talán ennek a fiunak is jó voltál egy darabig, mostmár bulizni akar haverokkal eljárkálni. Lehet, hogy éretebb fiura van szükséged...
2008. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!