Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

A kérdés

Lányok, azonban ismerkedek egy lánnyal, milyen témákat kerüljek és mire vagytok kíváncsiak? Egy két tipp?

Minden vélemény számít

Keress kérdéseket hasonló témákban: lány, udvarlás

2013. jún. 20. 08:14  Privát üzenet  

A válaszok
Tök mindegy, mert a lányoknak csak a külső számít.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2013. jún. 20. 08:30 Privát üzenet
Nekem elsősorban a belső számít! Hát, én mindenképp szeretném megismerni azt a fiút. Hogy milyen számokat hallgat, mi a hobbija és elvárom, hogy ezeket ő is megkérdezze rólam. Én mindig elszoktam mesélni a fiúknak néhány vicces sztorit és akkor már ők is elmesélnek egyet-kettőt. (a vicces sztorin azt értem, hogy kiskoromban megettem a virágföldet, egyszer lehánytam anya kolleganőjét...)

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2013. jún. 20. 08:37 Privát üzenet
Én azt szeretem ha a fiú sokat kérdez rólam, hogy azt érezzem hogy érdeklem ő és kíváncsi rám. A téma teljesen mindegy.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2013. jún. 20. 09:10 Privát üzenet
Hány éves vagy?

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2013. jún. 20. 09:53 Privát üzenet

Hmm, ha belegondolok, hogy melyek voltak rossz randik...

- Amikor a srác csak magáról áradozott, elmesélte az egész életét...

- Horrorfilmre vitt moziba

- Megfogdosott!! (kis viccesen a derekamat, hogy milyen vékony vagyok, de egyáltalán nem volt vicces)

- Egyszerűen harapófogóval kellett kihúzni belőle minden szót

- a mostani barátom sem tett magáról először olyan jó benyomást, mert tökre lehúzta és kb lúzernek állította be magát, pedig egyáltalán nem az! szóval mutass önbizalmat!

Ezen kívül: kérdezd inkább őt, de valamennyit beszélj magadról is (ideális esetben ő is ezt fogja tenni); nevettesd meg; mutasd, hogy vannak céljaid az életben; +pont: hívd meg

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2013. jún. 20. 09:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

megadta a szamjat De egy smileynel tobbet nem ir vissza... ejtett ugy....

# 6/7Időpont 2013. júl. 1. 13:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

megadta a szamjat De egy smileynel tobbet nem ir vissza... ejtett ugy.... koszonom a segitseget

# 7/7Időpont 2013. júl. 1. 13:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kiváncsiak lennétek arra hogy kik teszik fel a kérdéseket?
Van egy csaj aki nagyon tetszik most mit kezdjek? (bővebben lent)
Lányok ti hogy akarjátok?
Barátnőm szokott úgymond "kikészíteni engem" mindig tiszta ideg vagyok, hogy már úgy lefeküdnék vele. De szüz vagyok, és tudnék vele mit csinálni, de nem merek nyitni, mit csináljak? :DDDD tipp
Tetszik nekem egy lány mit csináljak hogy bejőjjek neki?
Hogyan lehet felismerni a leszbikusokat? Valami tuti tipp?

Kérdések a Szerelem, szex rovatbólKérdések az Ismerkedés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!