Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, azonban ismerkedek...

Lányok, azonban ismerkedek egy lánnyal, milyen témákat kerüljek és mire vagytok kíváncsiak? Egy két tipp?

Figyelt kérdés
Minden vélemény számít

2013. jún. 20. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Tök mindegy, mert a lányoknak csak a külső számít.
2013. jún. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem elsősorban a belső számít! Hát, én mindenképp szeretném megismerni azt a fiút. Hogy milyen számokat hallgat, mi a hobbija és elvárom, hogy ezeket ő is megkérdezze rólam. Én mindig elszoktam mesélni a fiúknak néhány vicces sztorit és akkor már ők is elmesélnek egyet-kettőt. (a vicces sztorin azt értem, hogy kiskoromban megettem a virágföldet, egyszer lehánytam anya kolleganőjét...)
2013. jún. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem ha a fiú sokat kérdez rólam, hogy azt érezzem hogy érdeklem ő és kíváncsi rám. A téma teljesen mindegy.
2013. jún. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. jún. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hmm, ha belegondolok, hogy melyek voltak rossz randik...

- Amikor a srác csak magáról áradozott, elmesélte az egész életét...

- Horrorfilmre vitt moziba

- Megfogdosott!! (kis viccesen a derekamat, hogy milyen vékony vagyok, de egyáltalán nem volt vicces)

- Egyszerűen harapófogóval kellett kihúzni belőle minden szót

- a mostani barátom sem tett magáról először olyan jó benyomást, mert tökre lehúzta és kb lúzernek állította be magát, pedig egyáltalán nem az! szóval mutass önbizalmat!


Ezen kívül: kérdezd inkább őt, de valamennyit beszélj magadról is (ideális esetben ő is ezt fogja tenni); nevettesd meg; mutasd, hogy vannak céljaid az életben; +pont: hívd meg

2013. jún. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megadta a szamjat De egy smileynel tobbet nem ir vissza... ejtett ugy....
2013. júl. 1. 13:28
 7/7 A kérdező kommentje:
megadta a szamjat De egy smileynel tobbet nem ir vissza... ejtett ugy.... koszonom a segitseget
2013. júl. 1. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!