Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosan erzem rosszul magam...

Jogosan erzem rosszul magam napok ota?

Figyelt kérdés

Szoval 4 napja talalkoztam egy fiuval. Megbeszeltuk elore a talit meg minden es kerdezte, hogy hozza-e a kutyajat? Mondtam neki, hogy igen es akkor en lemegyek hozzajuk, mert par megallora lakik. Csak gondoltam egyet, hogy enis elviszem a kutyam..de jegyet nem akartam neki venni es lesetaltam. Aztan kerdezte, hogy 'elhozott valaki?' mondom nem, egyedul jottem. Jo ennyi volt...majd hazafele mondta, hogy elkiser es lattam rajta, hogy sajnal, hogy nem volt kinek eljonnie velem (vagyis lett volna, de milyen mar, hogy talalkozok egy fiuval es elviszem valamelyik baratnom/baratom akit nem is ismer) viszont szerintem neki ez ugy jott le, hogy nincs senki aki eljott volna, nincsenek barataim..es sajnalt is igy hazakisert. Olyan szanalmasnak ezrem magam azota...Jogosan?

Esetleg, milyen temat hozzak fel, amivel arra tudok celozni, hogy vannak barataim? Nem akarom, hogy azt higyje, hogy nincsenek...

15/L


2013. jún. 29. 17:52
 1/3 piriiiiii ***** válasza:
Arra nem is gondolsz, hogy lehet, hogy bejössz neki, és azért kísért haza, hogy minél tovább Veled lehessen?
2013. jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De gondoltam arra is...csak attol meg hiheti azt, hoogy nincsenek barataim.
2013. jún. 29. 18:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Jézusom, te tényleg 15 éves vagy?

Biztos, hogy nem 5?

Olyan szinten fogalmazol, mint egy óvodás...

És a problémád egy kb. kistini problémája... Nincs olyan idióta fiú, aki ennyit gondolkodna egy ilyen marhaságon!

2013. jún. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!