Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel ugyan nem egy iskolába járunk(általánosban voltunk egy osztályban), minden héten találkozunk legalább 4szer, megyünk bulizni, nyáron is csomó mindent szoktunk együtt csinálni, már a mostanit is beszerveztük. A baráti társaságban én vagyok a legidősebb, nem rég ünnepeltem a 18. születésnapomat. Állandóan mondogatta, hogy ő majd szervez nekem egy bulit, de jó lesz stb. Ezért gondoltam tényleg megszervezi(mindig is imádott szervezkedni). Én gondoltam, hogy hívja majd a mostani osztályomból a barátaimat, az unokatesóimat, meg akikről tudja hogy jóban vagyok, mert amikor egy másik barátnőnknek csinált bulit, akkor is írt olyanoknak akiket ő nem ismer, de tudja hogy az illető igen. Erre nekem meg annyi volt, hogy 5en a volt osztályunkból beültünk egy háromnegyed órát egy kávézóba, azt csá...18. szülinapomra, úgy hogy ő lefoglalta, hogy Ő AKARJA MEGSZERVEZNI. Erre most egyik lány, akivel saját elmondása szerint nincs már annyira jóban, 17 lesz, és neki egy 30 fős meglepetés bulit tervez.

És ez marha rosszul esett.


2013. jún. 11. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Üdv a felnőttek világában! :-)
2013. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A masik oldalt is meg kellene hallgatni, hogy tisztan lassunk. Valami kozbejott neki, vagy nem akartak eljonni, vagy addig varialtatok mig nem maradt ido, stb. De termeszetes, hogy rosszul esik, ha nagy bulit varsz, es csak paran vannak.
2013. jún. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!