Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rosszul esett valami....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul esett valami. Szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon kedves figyelmes típusú pasi de mindenkivel és persze velem legfőképpen. Mindig agyon dícsér és állítólag élete szerelme vagyok. Nekem viszont 0 önbizalmam van pedig még a nők is megdicsérnek,hogy milyen szép lány vagyok de ez engem sosem hat meg...

Egyszer azonban elolvastam a barátom beszélgetését egy lány ismerősével az egyik közösségi oldalon. Nem szokásom túrkálni a magánügyeiben de rossz előérzetem volt és bele kukkantottam. Azt írta a csajnak,hogy milyen gyönyörű és milyen jó alakja van. Majdnem a mentő vitt el úgy ledöbbentem. Már rémeket láttam,hogy a barátom megcsalt vele,hogy neki ő kell stb stb. Majd mindent őszintén elmondtam a barátomnak és ő azt mondta,hogy ne aggódjak mert 4 éve ismeri a lányt és sosem volt köztük semmi még csak nem is randiztak. Azt mondta,hogy nem is tartotta gyönyörűnek a lányt csak kedveskedni akart neki(említettem ugye hogy a barátom ilyen). Ezeket mind el is hittem neki de annyira megbántott ezzel,hogy nem tudom kiverni a fejemből azt a pár mondatot. Még a lánytól is megkérdeztem személyesen,hogy volt-e valami köztük és ő is mondta,hogy soha semmi....

Tudom már túl kellene lépnem ezen de ha rágondolok görcs lesz a gyomromban és féltékeny leszek. Pedig a barátnőim is azt mondják,hogy ne legyek mert jobb csaj vagyok mint a másik és,hogy a barátom is engem szeret de én....

Tudnátok tanácsot adni,hogy lépjek túl ezen a sérelmen? Köszi a válaszokat!!!!


2013. jún. 11. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

nem olvastam el, de ha rosszul esett valami, akkor repüljön újra vagy tedd vissza a herére*

*helyére

csótotolyom

2013. jún. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egyértelműen túldramatizálod. Először is a kóros mértékű önbizalomhiányodat kéne orvosolnod, hogy ne akadj fenn ilyesmiken. Ez az oka ennek, nem a barátod hibája. Inkább becsüld meg őt, mert ritka az ilyen.
2013. jún. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem történt köztük semmi, akkor miért kombinálsz? Nyugodj már meg!
2013. jún. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt kéne kezdened valamit ezzel az önbizalomhiánnyal, mert abból mindig csak a bajok vannak (lásd:itt)


Másrészt pedig, ahogy azt említetted, a barátod TÉGED szeret, a másik csaj ismerősével meg csak kedveskedett. Téma lezárva.

De sajnos addig, amíg nem hiszed el, hogy szép vagy, meg jó stb., addig nem hogy túllépni nem fogsz ezen, hanem csak egyre gyűlni fognak az ilyen esetek.


Az egyetlen módja annak, hogy segíts magadon az, ha kibékülsz önmagaddal és dobsz egy kicsit az önbizalmadon.

2013. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek :)))
2013. jún. 11. 19:04
 6/6 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem inkább maradj csendben... én a pasi helyében úgy kitettelek volna, mint macskát szarni, ha beleolvasol a privát levelezésembe, és még van pofád kérdőre vonni. Bocs, de egy idióta vagy. Nem véletlen van veled (bár el nem tudom képzelni az okot...), ne viselkedj úgy, mint egy 3 éves királykisasszony, mert nem vagy az. Szörnyen túldramatizálod, pedig nincs rá alapod, sőt!
2013. jún. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!