Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Legközelebb mit tegyek ilyen...

Legközelebb mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Éjszaka nem bírtam aludni.Mindig tüsszentenem kellett,izzadtam mint a ló, ki voltam készülve.Aztán már pont aludtam volna el mikor az egyik velem 1 idős srác hozzávágott egy követ a kerítésünkhöz.Vaskerítés, jó nagyot kongott.Aztán a másik meg a telefonján valami sípoló sz*rt bekapcsolt és azt nyomatta.Öcsém felébredt a nagy pukkanásra, elkezdett sírni.Na itt lett elegem.Felvettem egy pulóvert, kimentem a srácokhoz és az egyiket a nyakánál fogva nyomtam fel a kerítésre.A többi elszaladt röhögve, ennek meg csak ropogott a nyaka.Szerintem ha öcsém vagy szüleim nem jönnek ki szólni megfojtottam volna.Aztán jött egy mondás a sráctól, hogy "h*lye g*ci csak találkozzunk mégegyszer beverem a vörös pofádat",aztán vörös nyakkal levegő után kapkodva ment el.Anyáék persze beijedtek tőle, mondták is nekem hogy mi lesz ha...Mondtam hogy nem érdekel mi lesz, de még egy éjszakát nem fognak elb*szni.

Mit csináljak legközelebb ha ilyen eset lesz?Most kicsit túlzásba vittem, belátom de hát nagyon kivoltam.



2013. jún. 24. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom ismeritek a fiúkat. A szüleidnek kellene az ő szüleikkel beszélni a dologról. Ha nincs változás a következő alkalommal nem kell csinálni, reagálni semmit, hanem szó nélkül kihívni a rendőrséget.
2013. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ki kell hívni a rendőrséget... mert aztán legközelebb jobban eldurran az agyad, és aztán ők mennek be feljelenteni téged testi sértésért.
2013. jún. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Jaja, mindenképp rendőrt inkább. Bár, az ilyeneket nem tudnám kímélni, tehát egyetértek abban is, hogy ezt tetted. Azt hiszik, ettől menők, jobbak lesznek. Tényleg, nagyon értékelhető más estéjének az elrontása.
2013. júl. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Majd megijednek, ha a "szirénázó kocsi" nem megy tovább, mint szokott, hanem szépen megáll......
2013. júl. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hívjátok a Rendőrséget. De ne mondd nekik fenyegetésből, akkor elszaladnának mikor meghallanák a szirénát.
2013. júl. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!