Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek legközelebb...

Szerintetek legközelebb szóljak neki?

Figyelt kérdés
Óvodában dolgozom tegnap az egyik anyuka I ♥ @ss f*cking feliratú pólót viselt. Igazából nem vettem észre, csak amikor már indult. Annyira zavarban voltam, hogy még köszöni is elfelejtettem. Aztán meg azon agyaltam, hogy biztos kirúgják (ruházati boltban dolgozik) ha ilyen pólóban áll a vásárlók elé. Nem vagyok egy prűd alkat, sőt.. viszont szerintem ez már durva. Nem tudom, hogy érti-e mi van odaírva, meg hát mi jogom van beleszólni mit visel. Mit csináljak ha legközelebb is ezt viseli kérdezem meg, hogy érti-e vagy ne szóljak bele?

#illem #szóljak-e
2013. júl. 2. 11:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én örülnék, ha szólnál nekem, hogy hát fura dolog van a pólómra írva, meg is köszönném, nem szeretnék röhögés tárgya lenni vagy rosszalló pillantások kérésztűzébe kerülni. Szerintem szólj neki nyugodtan. Amúgy én se tudom mit jelent, de biztos a f.ing -ról nem valami szépet. Amúgy ezekért a dolgokért nem hordok feliratos cuccokat. Kivéve persze, ha magyar. :)

24/N

2013. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. A pólóra az van írva, hogy szeretem az anál szexet (szépen fogalmazva). Igazából nem is tudom hol vett ilyen pólót és miért. Végülis ő dolga, csak jó lenne tudni, hogy tisztában van-e vele, hogy mit jelent.
2013. júl. 2. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!