Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesin, ha futok, akkor a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tesin, ha futok, akkor a fiúk állandóan a cicim bámulják, meg minden. Ma pl amikor fociztunk, akkor megkérdezte két barát srác, hogy mekkora melltartót hordok. Jó mellem van szerintük? Ha legközelebb megkérdezik, akkor mit szóljak nekik?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 14:49
 1/10 A kérdező kommentje:
és ne oltogassatok h egy büdös ku.rva vok,meg csak legyeztetem a hiuságom.ez tényleg érdekel.
2010. jan. 7. 14:50
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi
2010. jan. 7. 14:51
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Semmit. Semmi közük hozzá. Az ,hogy bámulnak: természetes. Biztos több srác is megnézett már,csak azokat nem vetted éppen észre. De azért mert megkérdezik nem kötelességed válaszolni, flörtölhetsz velük... vagy incselkedhetsz, ha jól esik,de ha nem akarsz, ne foglalkozz velük.
2010. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell ilyen ingerültnek lenni, minden srác ezt csinálja a suliban....
2010. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Én is kíváncsi lennék a labdáidra.
2010. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

1, Hordasz melltartót??? :)

2, Legközelebb egyszerűen mondd meg a méretét. Úgy sem ismerik a srácok a számozást. :D

2010. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
78%
beindultak a hormonok... ennyi :D
2010. jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi az ÉRTELMES válaszokat.
2010. jan. 7. 16:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos szeretik nézni ahogy lötyögnek a cicijeid miközben futol. ;P

Amúgy feszes a cicid?

2011. aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is hozzászoktam már ehhez a dologhoz. Nyilván bejön nekik amit látnak. Én tesin hasonló gondban vagyok ráadásul alap hogy 2 melltartót (1 merevítős minimizert és rá egy sportmelltartót) veszek fel tesire. Amikor kérdezték hogy mekkora a melltartóm, habozás nélkül rávágtam hogy 80 G (ami így is van). Csak álltak ott mint a barmok :)
2012. febr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!