Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy kövér...

Miért van az, hogy egy kövér embernek beszólni bunkóság, de a vékonyakat nyugodtan lehet alázni?

Figyelt kérdés

Egyik munkatársam azt mondta, hogy vaságyastól 30 kiló vagyok. Erre én meg azt mondtam, ha még egyszer előszedi ezt a vaságyas dumát, tarkón vágom egy vaslapáttal. És még neki állt feljebb, pedig ez az egyik legmegalázóbb duma, amit hallottam, plusz már lerágott csont is.

De abban persze mindenki egyet ért, hogy a kövéreket nem szabad bántani.



2013. júl. 2. 18:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Fúú, ez engem is rohadtul irritál, de ha visszaszólok, akkor még én vagyok a szemetebb...

Vicc benne, volt egy kedves ember, ki minden pillanatot megragadott, hogy beszóljon, pedig elméletben jóban voltunk, aztán ha visszapofáztam, akkor iszonyatosan besértődött rám, hogy hogy lehetek ilyen bunkó. Meg kell hogy említsem, hogy eme kedves ember küzdött "némi" súlyfelesleggel, és nulla akaratereje volt, és mindig panaszkodott a súlyára nézve, de tenni érte sohasem tudott. Valamilyen szinten gondolom féltékenység, hiszen súlyfeleslegtől nehéz megszabadulni, és akin nincs, azon van mit irigyelni.

Aranyos kis társadalmunk van.

2013. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem azért, mert a kövér emberek érzékenyebbek. Ma alapvetően a vékony alkat van elfogadva, a vékonyakat sokkal inkább felveszik dolgozik, népszerűbbek, satöbbi. Szóval alapból több az önbizalmuk, mint a kövér embereknek. Így a kövér a "gyengébb", őt nem szabad bántani, akkor sem, ha bunkó. Mert kevésbé viseli el, mert rosszabbul esik neki, ezért agresszívabban reagál.


Nővérem 95 kiló, én 50, pedig ő az alacsonyabb. És folyton mondogatja, hogy ronda vagyok, meg sznob, meg mindenféle durvább dolgokat is. De ha én egyszer, akárcsak dühből megemlíteném, hogy kövér, legfeljebb elfutni tudnék előle, mert ha utolér, agyonver. Úgyhogy zokszó nélkül elviselem a sértéseit, és nem szólok vissza.

2013. júl. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%

Én kisebb koromban duci voltam (7. osztályban 165 cm és 68 kg),naponta kaptam olyan beszólásokat hogy milyen undorítóan nézek ki,hányingere van annak aki rámnéz,minek veszek fel szép ruhákat mikor engem úgyse néz meg senki és így tovább. 9.-ben megráztam magam és elkezdtem edzeni,fogyózni,nőttem is és így lettem 170 cm-hez 56 kg. Virított a kockahasam,olyan combom lett mint az acéltömb,a hátizmomat a gerincorvosom is dicsérte. Erre mit reagáltak az emberek? Túlgyúrtam magam,úgy nézek ki mint egy fiú,a soványak rondák,deszka vagyok,stb. Most megint felszedtem egy kicsit,61 kg vagyok de totálisan telibesz----om az emberek véleményét mert akármilyen is vagyok,mindig b---gatni fognak :) Az az egyetlen ami számít hogy TE jól érezd magad a bőrödben,ha 30 kg vagy,ha 90. mondjuk én egy kicsit irigy vagyok rátok,genetikailag vékonyakra,annyit ehettek amennyi belétek fér :D

19/L

2013. júl. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ne legyél mert nagyon rossz :D


17/F

2013. júl. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mert Magyarországon még mindig több a kövér ember, mint a sovány. Szalonképes leszólni a vékonyakat, de nehogy merj visszaszólni, mert akkor már bunkó vagy. Vicces amikor a kövér nők magyarázzák el, hogy a férfiak őket szeretik. Ha tényleg egyöntetűen ők jönnek be, akkor miért kellene külön ezt megmagyarázni? Példálóznak, hogy Cini és Liptai Klaudia aktképeit árusító újság milyen nagy példányszámban kelt el. Az emberek ilyenek, szeretik sokkolni magukat, nem csak azt nézik meg, ami tetszik nekik. Az utcán sem csak azt a nőt nézik meg, aki szexi, hanem, amin lehet röhögni, vagy gúnyolni, megdöbbenni. Persze vannak intelligensebb emberek is, és olyanok, akiket nem érdekelnek mások ilyen napi szinten, de ők kevesebben vannak.

A válaszolónak pedig: Ha te ugyanúgy (sőt saját példámból kiindulva) jobban bírod azt a munkát, amit a (szerintem dagi) munkatársad lihegve is nehezen, akkor ezzel visszavághatsz. Ebben nincs semmi sértő, csak tényt állapítasz meg.

2013. aug. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!