Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem hittem volna, hogy velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hittem volna, hogy velem történik ez, mit csináljak?

Figyelt kérdés

16 éves budapesti srác vagyok. Elég érdekes történetem van. Kezdjük ott, hogy egy pesti általános iskolába jártam amit nagyon utáltam, tele volt tahókkal... Aztán felvettek egy jó kis gimibe és megvaltozott az életem (most végeztem a 9. osztályt). Mostmár tudom milyen érzés ha sok haverom van, ha bírnak az emberek, a tanárok is (nem vagyok színötös, de a tanárok általában kedvelnek, pedig a magatartásom sem jó).

Egész életemben talpraesett, és nagyszájú voltam, általánosban is kiálltam magamért mindig.

Az új sulimban bírnak, hülyülünk stb...

Most jön a lényeg... Eddig érdekeltek a lányok, de a leghosszabb kapcsolatom 1 hónap volt, az is ilyen semmilyen volt. Apum elég tapasztalt e téren és gyakran beszéltünk is erről, azt mondta hogy lesz egyszer egy olyan lány aki miatt kileszek nagyon, és fájni fog hogy nem az enyém. Én csak nevettem ezen. Jó hülye voltam.

Szeptember 1-jén megláttam az új osztályokban egy lányt. Átlagosan nézett ki, vagy picit szebb volt talán. Valami nagyon megfogott benne de nem tudtam megnevezni, hogy mi. Úgy éreztem, hogy folyton őt kell néznem, figyelnem kell. És mivel hát eléggé jóban vagyok mindenkivel, vele is jóban lettem. Ugyan olyan nagypofájú mint én (:)), és vannak bunkó dolgai a csajnak, és vagány is, és valahogy ezek tetszenek benne. Nem mondtam el neki, hogy érzek, sőt, magamnak is hazudtam, próbáltam elhitetni magammal, hogy ,,á ez nem szerelem"...

Amióta vége lett a sulinak (életem egyik legboldogabb éve volt) egyre többet gondoltam a lányra. Odáig jutottam, hogy képes vagyok órákat ülni és gondolkodni rajta, milyen lenne megcsókolni.

A bökkenő, hogy haverként néz rám, szerintem kiröhögne ha ezt elmondanám neki, hogy hogy érzek. Alapjáraton simán odamennék bármilyen csajhoz, de ez más. Betemetett a bánat, depressziósan elérzem magam a csaj miatt. Asszem beleestem a csajba...

Pár osztálytársammal szülők nélkül lementünk a balatonra egy jót bulizni, mondanom sem kell, hogy hullarészegen elmondtam nekik h szerelmes vagyok a lányba (ők is ismerik jól ugye, mert oszttárs).

És legnagyobb meglepetésemre másnap nem csesztettek vele, hanem bíztattak, hogy menjek oda hozzá stb, de én úgy gondolom, hogy ez nem menne...

Most tiszta szívemből gyűlölöm a szerelmet.

Rohadt keménynek gondoltam magam, de most egy lány miatt úgy viselkedek mint egy bömbölő ksgyerek, szánalom, utálom is magam.

Azt gondoltam soha nem történik ilyen velem... Tévedtem.

Segítsetek! Mit tegyek? Teljesen tanácstalan vagyok... Hogy lehettem ennyire hülye? Úgy érzem ebből az érzésből nincs kiút, nem tudok harcolni ellene. Segítsetek :( el vagyok keseredve :(



2013. jún. 29. 22:06
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*új osztályokban= új osztályomban
2013. jún. 29. 22:09
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy nincs nála esélyed? A barátság jó alap lehet.
2013. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem voltál hülye, most vagy az:D Szedd össze magad, ennél csak rosszabb lesz. Menj oda hozzá, és hívd el valahova. Olyan lesz, mintha egy kanállal kéne agyonverned egy nagy csapat zöldmoszatot. De előbb utóbb úgyis odamennél, vagy kiderülne, úgyhogy nem jobb előbb túl lenni rajta? Azért számolj vele, hogy semmit nem tudsz arról, hogy bejössz-e neki.
2013. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
beszélj vele. ennyire egyszerű. vagy bújjál el egy barlangba. örökre.
2013. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

arra nem gondoltál, hogy talán ő is azon agyal, milyen lenne ha megcsókolnád?

ne állítsd be a szerelmet gyengeségnek. a szerelem tökjó! csak juss túl a hülyeségeden... de ezen nem tudunk segíteni, csak te tudod megoldani.

én szurkolok nektek! :)

2013. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Erről van szó! Ha beszélsz vele erről, örökre bánni fogod, na meg elég szar lesz naponta látni. Mi a legrosszabb? Maradtok barátok.
2013. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
*NEM beszélsz vele erről
2013. jún. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha barátok vagytok, simán elhívhatod valahová. Fagyizni, sétálni, akárhová. Aztán meglátod hogy alakulnak a dolgok. :)
2013. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok én is, bár én nem ismerem annyira a kiszemelt áldozatom, viszont már közel 1 éve felfigyeltem rá a suliba de még bejelölni se mertem fészen annyira be vagyok tojva tőle. :/ Nagyon sajnálom de már lemondtam róla :(


Neked viszont sok sikert hozzá, és amit tudok javasolni egy kicsit több önbizalom, bátorság és egy kevés alkohol (nem kell sok, csak épp hogy jó kedved legyen, és érezd jól magad) sokat lendít hogy elmondd neki hogy mit is érzel valójában.

2013. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztató kommenteket :) de tényleg kiröhögne szerintem... az a nagyszájú fajta csaj, és tényleg csak haverként néz rám, ebben biztos vagyok... ez az oka, hogy nem merek vele beszélni... egy félénkebb típusú csajhoz odamegyek bármikor, de ez más tészta... tényleg nagyon kiborít ez az érzés... na meg ha kitálalnék neki és nem jönnék be (ami valószínű), akkor elég kínos lenne egy osztályban, és lehet hogy röhögnének is rajtam... kemény karakter vagyok (legalábbis eddig annak tartottam magam), de az a csaj nálam is nagyszájúbb. leírhatatlan.
2013. jún. 29. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!