Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi miatt vagy szomorú?

Mi miatt vagy szomorú?

Figyelt kérdés
csak kíváncsi vagyok,ha van kedved oszd meg velem...
2013. júl. 22. 22:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Eladtam a motoromat még nyár elején, és addig ülök a fenekemen, míg nem találok egy nagyobbat, lehet csak jövő nyáron lesz belőle valami :(

26/F

2013. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
A barátom lefokozta a kapcsolatunkat, szexkapcsolatra..
2013. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
Kicsit tehetetlennek, és haszontalannak érzem magam..
2013. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Nem sikerült az utolsó vizsgám (ma mertem megnézni az eredményeket), nem találok munkát, és itthon már úgy érzem csúnyán néznek rám emiatt.
2013. júl. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Hogy a barátnőm egy hazudozós féreg aki csak azért járt velem hogy legyen valaki aki lefekszik vele ameddig nem talál hozzáillő izomagy pasit aki ráadásul hihetetlenül hülye mert még beszélni sem tud normálisan és még pénze sincs de együtt vannak.

És persze engem ez idő alatt jól átvágott és még egy lapáttal rátett hogy megalázott sok ismerősöm előtt, elhordta hogy ÉN használtam őt ki és nem fordítva, és sajnos sokan el is hitték és rengeteg barátom távolodott el tőlem sajnos, meg persze anyagilag is lehúzott, igaz nem nagy összeggel, de megtette.

Csak ami miatt igazán szomorú vagyok hogy hagytam magam, és nem figyeltem oda dolgokra pedig simán észrevettem volna hogy itt valami nem stimmel mert az orrom előtt volt minden.

És persze még mindig szeretem ez a röhej és nem tudok továbblépni sem sajnos.

2013. júl. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Az autom javitasa nem 80ezet hanem 180ezer lesz. Emellett nem talalok munkat sem, igy el kell adjam a motorom.
2013. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Azért mert nem jönnek rám a régi gatyáim és utálom ezt az állapotot.
2013. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Életképtelennek érzem magam,minden új helyzetben pánikba esem, nem találtam diákmunkát és szégyellem hogy anyumtól kéregetek pénzt. Nagyon meghíztam és nincs párom.
2013. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Mert sosem fogok úgy kinézni,ahogyan szeretnék!
2013. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem, hogy teljesen félresiklott az életem és nem tudok kimászni a gödörből. Egyszerűen nem megy.
2013. júl. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!