Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szomorú merek lenni, anyám...

Ha szomorú merek lenni, anyám idegrohamot kap, és akár meg is tép, tehetek valamit? 16L

Figyelt kérdés
Alapvetően vidám, optimista vagyok, viszont ez csak egy jó álca, ami működik is, hiszen az emberek is örök optimistának tekintenek, sokan jönnek hozzám a gondjukkal-bajukkal. Az álca mögött viszont már sokszor gondoltam az öngyilkosságra, leittam magam, gyógyszereket vettem be ... stb (ezekről senki nem tud semmit) Vannak napok, mint például a mai is, mikor nagyon ki jön rajtam, és csendes leszek, nem mosolygok,nevetek, és ez feltűnik másoknak. Általában azt mondom, hogy rosszul aludtam,fáradt vagyok, vagy fáj a fejem. Nincs konkrét kiváltó oka, csak úgy érzem, hogy nem tudok most ugyanúgy vigyorogni mint máskor, és előjön minden dolog, ami bánt. Anyám ilyenkor idegbajt kap, elhord minden idegbetegnek, mikor semmit nem csinálok, csak lesek magam elé, minden szemétláda, dög, rongy, kapca és a többi vagyok, és ha percen belül nem lesz jó kedvem akár képes megtépni is,előfordult már. Ezért inkább el szoktam menni pár órára kutyát sétáltatni, leülök valahova ahol nincs senki, kibőgöm magam, és a veszekedések elkerülése végett a legnagyobb vigyorral a képemen megyek haza,mint aki megnyerte a lottó ötöst. Anyám pedig örül. Elmondani nem tudom senkinek a problémáimat, anyám gyerekes, nem értené meg, ráadásul a problémák 60%-a ő maga, amiért idegrohamot kapna,és nekem jönne, a barátaimat nem akarom terhelni, pszichológusra nincs pénzem a tb-re időpont kell, fogalmam sincs hogy kell intézni, és állítólag ott alig foglalkoznak az emberrel. Anyám előtt se akarok gyengének tűnni, hogy pszichológusra van szükségem. Bármi ötlet? Legszívesebben elhúznék valami isten háta mögötti helyre egyedül egész életemben.
2013. jún. 6. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
esetleg más rokon?
2013. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt nem hiszem el, hogy létezhet ilyne kegyetlen, állat módjára videlkedő szülő?

Szerintem nem neked, hanem neki lenne sszüksége pszichológusra, de sürgősen.. mert elvégre az, ha valaki ne mvidám, az nem jelenti azt, hogy "zemétláda, dög, rongy, kapca és a többi " Jééézus... komolyan, ez nagyon durva..


Más családtaghoz ne mtudnál elmenni? Ami folyik ott az rémes.. szerintem a legjobb lenen ha tényleg elmennél vagy apádhoz, vagy nagyszülőkhöz vagy akárki máshoz..

2013. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
65%
16 éves vagy már,csak megtudod verni az anyádat nem?
2013. jún. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

Tehetsz bizony! Édesnyádnak meg kell mondnai, hogy ha még egyszer kezet merészel rád emelni, akkor elmégy a rendőrségre és feljelented őt. Ha nem akar gyermekbántalmazásért felelni szép hosszú börtönévekkel, akkor kapjon a fejéhez. (18 év alatt gyermekbántalmazásról van szó, bármennyire is fiatalkorú vagy)


A másik: dehogy vagy te optimista! Hogyan is lehetnél ilyen anya mellett felnőve! Neked folyton jókedvúnek és gondolatalannak KELL lenned, különben anyád szétver. Hogyan lehetnél te VALÓBAN jókedvű?


Nagyon is nagy szükséged volna pszichiáterre vagy pszichológusra (ifjúsági és az előzőre bíztatlak, mert az komolyabb segítséget jelent), és nem kell aggódni: 16 évesen TB-re ingyen van.


Kérj segítséget és ne tűrd anyád terrorját tovább!

2013. jún. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad, hogy a problémák 60%-át anyád okozza a viselkedésével.


Nem neked van szükséged pszichológusra, hanem anyádnak pszichiáterre.

2013. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!