Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van tele ez az ország...

Miért van tele ez az ország ilyen korcsokkal?

Figyelt kérdés

Tudjátok vannak ezek a pávák..Mindegyiken ott van a rózsafüzér, V nyakú póló amiből a fél mellbimbója kilóg.A beszart nadrág, aminek a szára olyan vékony mint egy tű, de a combrészébe beleférnek ketten is.Na és a 2 legfontosabb kelléket kihagytam.iPhone és fullcap.Miért visel mindegyik fullcap-et és hallgatnak rap zenét, amikor ők nem is rapperek?És ezen a lányok mit esznek, hogy az ask-fm-en van 20000 kérdésük?Miért tesznek a lányok különbséget a páva és a normál átlag ember között?

Bocsánat ha rossz témába írtam, már pedig szerintem oda írtam.


2013. júl. 30. 17:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom mit kell hisztizni azon, h valaki követi a divatot.

A wu tang gang vagy miről meg annyit, h az a szűk réteg is csak azért hallgatta, mert ettől érezte magát rappernek, közben meg azt se tudta miről vakerolnak.

Ugyan ez van Tupac-kel, mindenki a Changes c számával jön, h mekkora, közben meg lopta az alapot, a szöveg meg a szokásos szar.

2013. júl. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2Pac nevét a szádra ne vedd.
2013. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Miért, mit teszel?

Egy bohóc volt, aki csak annak köszönhette a sikerét, h kinyírták és a sok hülye. ettől keménynek érezte magát.

2013. júl. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Tényleg bohóc volt, hogy a halála után jópár évvel még mindig hallgatják..Bob Marley-vel egyetemben.2pac nevét itt tényleg ne vedd a szádra.És ez a mai dolog ami itt megy azt nem nevezném divatnak..Wu Tanget meg azért hallgatta szűk kör, mert ők szerették és pont ők értették meg amit mondanak.Ez a mai "divat" ez inkább ilyen majmolás..Régen nem volt ilyen, manapság már minden másolnak.
2013. júl. 30. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!