Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel fejleszthető az akaraterő?

Mivel fejleszthető az akaraterő?

Figyelt kérdés
Tudom, kissé buta kérdés, de. Sokszor csak akarnom kellene, de nincs elég akaraterőm, hogy megcsináljak dolgokat, és egyre rosszabb ez az egész, hogy ennyire képtelen vagyok dolgokra. Ez fejben dől el, de ha egyszer nincs elég akaraterőm a dolgokhoz, hogy javíthatnék ezen? Van valai akaratfejlesztő dolog, ami hathat? Vagy ezen nem tudok változtatni? Hiába gondolok a jó dolgokra, hogy ha van elég akaratom, sikerülneka dolgok amiket elterveztem, egyszerűen nem motivál eléggé.
2013. aug. 2. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
úgy fejleszthető, hogy ha lusta vagy valamit megcsinálni, csináld meg.. máshogy nem lehet:D én 10 éve boxolok.. minden nap 5 edzésem van, előtte motiváló zenéket/videókat nézek.. ez indít el
2013. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ennyi, hogy ha lusta vagyok csináljam meg, de pl elkezdem a szobámat takarítani(522szer elhatároztam). Egy ideig megy, majd félbe kell hagynom, mert már sírnom kell olyan ideges leszek. A fő gondom inkább az, hogy egy negatív állapotban vagyok, amiből nincs elég akaraterőm kijönni.

Lehet ilyesfajta zenéket én is kipróbálok, hátha engem is motiválnak egy kicsit!

2013. aug. 2. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!