Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a leghatásosabb a perverzek...

Mi a leghatásosabb a perverzek ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is, a kérdés teljesen komoly! :D

Arról van szó, hogy az izomtömegnövelést tűztem ki célnak erre a nyárra, a közeli patak mellé járok futni.

Azt szeretem, ha már kevesen vannak és ''üres'' az utca (mentes a babakocsis anyukáktól, biciklisektől stb.), plusz utálom azt is, ha látnak mások szenvedni, ezért esténként járok, naplementekor futni.

De valahogy a perverzek is ekkor rajzanak, mint kiderült.

Futás közben nem egyszer bámultak meg, amit teljességgel nem értek.

Futok, veszettül izzadok-->kvázi büdös is vagyok, a legbénább ruhám van rajtam, a hajam kócos és mégis úgy néznek, mintha magát Aphroditét látnák. Aztán mikor csókokat dobálnak, cuppognak, kacsintgatnak, V-betűt formálnak az ujjukból és azon keresztül utánozzák az orális szexet, na, akkor rájövök, hogy csak simán perverzek. A kérdés az, hogy ilyen helyzetekben mi a teendő?

Én ekkor szeretek futni, a konditerem pénzkidobás lenne így nyáron, viszont ezek az emberek már tényleg az agyamra mennek.

Ha bemutatok nekik, az elég amatőr.

Mit mondjak, csináljak?

Ti, lányok, mit szólnátok be egy ilyen embernek?



2013. aug. 3. 22:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ami nálam bevált a kutyával futás.Az eltereli a figyelmet rólad és megvéd, ha kell. Nekem rotim van, nem szólnak be ,inkább nagy ívben kerülnek . Csak meg kell tanítani szépen láb mellett futni.
2013. aug. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

De nekem nincs kutyáááám! :D

Nem tudom, hogy bírná-e a 4 km-t...

2013. aug. 4. 10:10
 13/20 anonim ***** válasza:
4km nem sok..Simán bírná ,még sokkal tovább is. De csak ezért nem érdemes kutyát venni, azért van vele sok tennivaló.
2013. aug. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Esetleg nem arra futnék. Erre gondoltál már? Nehogy azzal gyere, hogy máshol nem jó.
2013. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Miért, szerinted a kerület többi pontján csak szentek élnek? :D
2013. aug. 4. 14:23
 16/20 anonim válasza:
Szerintem is a legmegnyugtatóbb az lenne, ha keresnél más helyet a futásra. Monjuk, ha van elérhető közelségben sztenderd 400-as pálya. Oda perverzek nem járnak, az tuti...
2013. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Fuss másfelé, vagy ha nem, más időszakban ugyanezen a helyen...
2013. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Tényleg, egy játszótér körül, parkban, ligetben, sportpályán?
2013. aug. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
De azért tényleg jó lenne bejelenteni a rendőrségen, hogy ott ilyenek történnek.
2013. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Mi a leghatásosabb a perverzek ellen?"

Egy retkes nagy pofon.

2014. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!